Як виділити час для занять спортом.

Лікарі багато говорять про те, що сучасній людині, в житті якого все менше місця залишається для фізичної активності, потрібно регулярно займатися спортом . Але багато людей змушені собі відмовляти в цьому через брак часу. Тим не менш. Існують способи все-таки приділити час свого здоров'я і красу навіть при самому щільному графіку.
Вам знадобиться
  • - спортивний інвентар (залежно від виду спорту);
  • - спортивний одяг.
Інструкція
1
Ходіть пішки на роботу і з роботи, якщо це можливо. Ті, хто живе занадто далеко, може проробляти пішки тільки частину шляху. В цьому випадку ви будете витрачати на фізичну активність досить небагато часу, адже все одно більша його частина йшла на поїздку в транспорті. Для того, щоб все встигати вранці, слід вставати раніше.
2
У літню час пересядьте на велосипед. В цьому випадку ви витратите ще менше часу на дорогу, але при цьому отримаєте достатнє навантаження на м'язи. Якщо ви повинні знаходитися в офісі в строгому костюмі, то його краще брати з собою, а їхати - в спортивному одязі. Потім ви зможете переодягнутися на роботі, не побоюючись, що одяг буде виглядати несвіжою.
3
Робіть ранкову зарядку. Вона займає зовсім небагато часу, 7-10 хвилин, але додасть вам бадьорості і сил, допоможе швидше прокинутися. В неї найкраще включити легкі вправи на розтяжку (наприклад, потягування), а також присідання, повороти голови і тулуба.
4
Організуйте активний відпочинок у вихідні. Таким чином ви зможете поєднати спілкування з родиною та спорт. Найпростіший варіант - спільна прогулянка, взимку можна організувати похід на лижах, причому для цього навіть не обов'язково виїжджати з міста, якщо неподалік є парк. Влітку вирушайте на пляж, але основне час приділяйте не отримання засмаги, а фізичної активності - плавання, пляжного волейболу і так далі.
5
Під час обідньої перерви на роботі робіть «фізкультурну паузу». Пройдіться хоча б навколо офісу протягом декількох хвилин. Це допоможе вам зібратися з думками для успішного завершення робочого дня.
6
Якщо дозволяють кошти, придбайте бігову доріжку або велотренажер. Під час занять ви можете, наприклад, слухати аудіокниги або спілкуватися з домочадцями, що дозволить поєднати дві справи і заощадити час.
7
Купіть або зробіть самі невеликі гантелі. Виділити декілька хвилин для занять легко, наприклад, ви можете качати м'язи під час перегляду новин по телевізору, або просто в будь-яку інформацію, що з'явилася вільну хвилину.