Як знайти свій шлях у житті. Як викликати бога.

Пошук відповіді на це питання з часом починає турбувати кожної людини. Ми часто не цінуємо те, що у нас є, і з усіх сил бажаємо чогось більшого, але не знаємо, як цього домогтися. А може бути, потрібно перестати боротися і переосмислити деякі речі?
Інструкція
1
На жаль, ми часто не розуміємо, як в нашому житті з'явилися якісь речі, події та люди. Яким чином ми їх притягли до себе, або все, що відбувається і відбувалося з нами - це якась велика випадковість, і від нас нічого не залежить? Але не будемо думати про все відразу, а спробуємо зрозуміти, яким чином ми отримуємо щось у своєму житті.
2
Вибираючи роботу, багато людей керуються принципом «де більше платять». І, ставлячи матеріальну вигоду на чільне місце, до 35-40 років з подивом відзначають, що у них вже є непогана робота; гроші, соціальний статус - все це на досить хорошому рівні. Але в глибині душі відчувають якусь незадоволеність і, зрештою, усвідомлюють, що ні робота, ні статус не приносять їм відчуття самореалізації. Таким чином, незадоволеність стає наслідком неправильно обраних в минулому пріоритетів і цінностей. Тому рано чи пізно, вибираючи свій шлях у житті, слід серйозно задуматися - чого ж ми хочемо насправді?
3
В кожній людині від народження закладено свій талант. У узагальненому вигляді існує всього чотири основних тенденції характеру людини: • Здатність навчати інших людей; • Схильність до управління; • Здатність займатися бізнесом; • Схильність до фізичного труду.Ні одна з цих діяльностей не є кращим чи гіршим за інших. Вони абсолютно рівні і здатні приносити радість, задоволення і матеріальне благополуччя кожному, хто хоче стати на шлях самореалізації. Для цього потрібно лише зрозуміти свою істинну природу, усвідомити справжні бажання і не суперечити їм. Саме про це нам говорить відома фраза: «У кожної людини свій шлях».
4
Зрозумівши свої справжні бажання, відкинувши помилкові цінності, слід починати діяти відповідно до веліннями свого серця. Звичайно, не все буде відразу виходити: світ влаштований так, що постійно перевіряє на твердість характер кожної людини, ставлячи його в якісь складні ситуації, з яких випливає з честю вийти. Але найголовніше - одного разу ступивши на свій шлях, ви дійсно отримаєте все, що вам буде необхідно для подальшого розвитку і самовдосконалення.