Як розібрати велосипед на запчастини. докладний розбір велосипеда.

Є така думка, що будь-яка людина зможе зібрати й розібрати велосипед . З цим можна посперечатися. Також варто знати, що без особливої потреби робити цього краще не варто, тому є шанс пошкодити машину.
Інструкція
1
Відверніть затяжний болт керма. Саме з цього потрібно завжди починати розбирання. Підкладіть дерев'яний брусок і вдарте молотком по болту. Розпірний конус вийде з трубки стрижня, і кермо легко повернеться. Колінами затисніть переднє колесо, покручуючи кермом у різні боки. Робіть так до того моменту, поки не виймете його з стрижня вилки.
2
Подивіться на поворотну баранку і огляньте вкладиші. Перевірте, чи все нормально з різьбленням болта. До слова, зробіть все для того щоб з часом бублик керма щільно кріпилася і не оберталася, а саме кермо був закріплений в передній вилці.
3
Приступайте до розбирання сідла. Відверніть стягнутий болт, який кріпить сідло. Встаньте ззаду, упріться колінами в заднє колесо і крутять рухами витягуйте сідло з тримача. Буває, що гнеться фасонний підсилювач замку або його шайба. Як бути в цьому випадку? Пропиляти напилком старі насічки, роблячи це якомога глибше. Зберіть замок і міцно соромлячись гайки. Протріть гасом всі зняті деталі, а після насухо витріть їх.
4
Далі колеса: відверніть гайки кріплення, зніміть по черзі заднє і переднє колеса. Розберіть втулки і перевірте їх.
5
Випустіть повітря з камери коліс і приступайте до разбортовкі. Покришку від країв м'яко відіжміть до середини обода, підчепивши край плоским ключем. У цей момент слід бути обережним, тому є ризик проколоти камеру.
6
Відверніть контрогайкой у втулці колеса, зніміть шайбу з вусом і поверніть конус. Поверніть колесо на руку і витягніть вгору вісь з іншим конусом. На руку випадуть кілька шарикопідшипників. Якщо у втулці є мастило, то щоб витягнути її, шарикопідшипники потрібно акуратно підчіплювати спицею.
7
Втулкові чашки, в яких оберталися кульки, потрібно обов'язково промити гасом. Потім, витерши насухо ганчіркою, залишити сушитися ще на кілька годин. Шарикопідшипники треба уважно вивчити і замінити, якщо вони покрилися іржею або мають дефекти.
8
Перевірте справність різьби на осі втулки, контргайки, конусах і кріплять гайках.
Зверніть увагу
На перший погляд процес розбирання може здатися тривіальним і легким, однак, у цій справі існує безліч «підводних каменів», які можуть істотно зіпсувати вам настрій.