Як дізнатися прогноз погоди на сайті Гісметео. достовірність прогнозу gismeteo.

Сьогодні існує безліч джерел і, відповідно, способів, що дозволяють дізнатися прогноз погоди. Тим актуальнішим стає питання достовірності та ефективності кожного з них.
Інструкція
1
Мова піде про використання можливостей сервісу gismeteo.ru. Розглянемо головну сторінку сайта.Слева в блоці «Погода за вікном» відображається температура, швидкість вітру, тиск і вологість в даний час в місці вашого перебування, яке визначається автоматично при вході на сайт за IP адресою. Якщо він динамічний, або ви використовуєте проксі-сервер, то можливо розбіжність. У цьому випадку місто доведеться вибирати зі списку вручну.
2
Щоб автоматично потрапляти на сторінку з прогноз ом для вашого міста, потрібно вибрати «Моє Місто» в блоці з прогноз ом (в кутку праворуч) .Указав, або вибравши місто в полі «Погода по містам», ви отримаєте детальний прогноз на тиждень або два, що включає поділ на Ранок, Вечір, День, Ніч. Спеціальна характеристика «Комфорт» показує фізично ощущаемую температуру повітря, враховуючи вплив вологості.
3
Для більш спеціальних цілей існують анімовані «Карти погоди, на яких відображено рух температур, опадів і прочее.Раздел« Місяць »- довгостроковий прогноз на 35 днів. Щоб дізнатися погоду в аеропорту і можливість затримки рейсу - зайдіть в розділ «Авіа». Дані по погоді доступні не тільки для міст Росії, а й для Білорусії та України.
4
Якщо вам здається, що інформація відображається неправильно, не оновлюється - перевірте настройки браузера, видаліть Cash.
5
Якщо інформація про погоду потрібна вам регулярно, варто звернути увагу на спеціальні програми для мобільних пристроїв. Підтримуються платформи Android, WindowsMobile, iPhone & iPodTouch. Програми безкоштовні і доступні без реєстрації, в них включені такі опції як поточна погода, прогноз на тиждень, геолокація (визначає географічне місце розташування), а також зручний і барвистий інтерфейс.
6
Для браузерів Chrome і Opera « Гісметео » пропонує спеціальні розширення - температура повітря буде відображатися на панелі навігації, довгострокові прогноз и відкриваються одним кліком.