Як прати жіночі колготки.

Один час спостерігалася дуже неприємна для чоловічої частини населення тенденція - дівчата і жінки практично всі поголовно почали носити брюки і позбавили сильна стать можливості милуватися красивими жіночими ніжками. Але цю ситуацію переломили хитрі виробники жіночих колготок, які перетворили їх на модне і стильне доповнення до будь-якого плаття або спідниці. Тому в гардеробі кожної модниці можна побачити безліч колготок, і вартість їх досить висока, щоб питання про прання став досить актуальним.
Інструкція
1
Колготки виготовляють з різних матеріалів, навіть із вовняною ниткою. Тому перед пранням уважно вивчіть інструкцію на упаковці або ярличок, який пришитий ззаду. На них будуть намальовані логотипи, які позначають рекомендовані способи та режими прання. Стираючи відповідно до рекомендацій, ви будете мати гарантію того, що вони не втратять свій товарний вигляд.
2
Прати колготки слід після кожної шкарпетки. Будь-які колготки вимагають особливого, дбайливого ставлення при пранні. Якщо ви зібралися прати їх руками, то обов'язково зніміть з них всі прикраси, щоб уникнути затягувань і не порвати ніжну тканину.
3
Для прання вручну використовуйте теплу мильну воду або спеціальні м'які миючі засоби для делікатних тканин. Якщо колготи шерстяні або дуже щільні - більше 100 den, то періть їх тільки в холодній воді. Не використовуйте миючі склади, що містять луг. Використання різних відбілювачів також виключено. Терти їх не треба - достатньо кілька разів проробити стискають руху і потім прополоскати колготки в проточній воді.
4
Якщо ви хочете випрати їх у пральній машині, то використовуйте щадний режим прання і спеціальні порошки для прання вовняних виробів або делікатних тканин. Колготки попередньо слід помістити в спеціальні сітчасті мішечки. Якщо таких мішечків немає, то підійдуть щільні шкарпетки чи гольфи. Просто складіть колготки грудочкою і покладіть усередину. В гольфах можна випрати і пару колготок, перев'язавши гольф між ними і зав'язавши його на кінці, щоб під час прання колготки не випали.
5
Вичавлювати після ручного прання колготки треба дуже акуратно, не прагнучи видавити з них всю воду. Сушити їх краще в розправленому вигляді на рушник або в підвішеному стані на відкритому повітрі, але далеко від сонячних променів. Навіть якщо ви дуже поспішаєте, не можна сушити колготи на батареї опалення або феном.