Інструкції оператора по установці деталізації.

Якщо абоненту будь-якого найбільшого оператора зв'язку знадобиться дізнатися про вихідні виклики або отримати ще якусь інформацію по рахунку, то він може замовити послугу під назвою «Деталізація».
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - договір на надання послуг зв'язку;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Клієнт «Мегафона» для підключення деталізації може звернутися в будь-який салон зв'язку або офіс компанії. Однак при цьому з собою потрібно буде взяти договір з оператором на надання послуг зв'язку та паспорт. Крім того, замовлення послуги можливий через систему обслуговування Сервіс-Гід. Її легко знайти на офіційному сайті компанії (зайдіть на головну сторінку і клікніть на відповідну графу ліворуч). Зверніть увагу на те, що деталізація рахунки увазі не тільки отримання відомостей про вихідних дзвінках, але також і про вхідні, часу їх скоєння, дату відправки смс-повідомлень та багато іншого.
2
Абонент мережі «МТС» теж зможе замовити необхідну послугу, однак спочатку її потрібно буде активувати. Для цього йому знадобиться номер USSD-запиту * 111 * 551 #. Є й альтернатива - це відправка смс-повідомлення з кодом 551 на короткий номер 1771. Оператор надає і сервіс «Мобільний портал». Щоб отримати саму деталізацію на свій мобільний телефон, використовуйте USSD-команду * 111 * 556 # або пошліть SMS з текстом 556 на вказаний номер 1771. За підключення послуги оператор плати не стягує. «МТС» також дозволяє дізнатися не тільки про вихідних викликах, а й про будь-яких інших діях, вироблених з мобільного телефону за останні три доби. Виняток становить лише зміна тарифного плану та активація або деактивація різних послуг.
3
Клієнти компанії «Білайн» можуть дізнатися не тільки про набрані і вхідні дзвінки, але і про тривалість розмов, їх типі (наприклад, сервісному, міському або мобільному), часу прийняття і відправлення смс-повідомлень. Абоненти авансової системи розрахунків можуть замовити деталізацію, відвідавши офіційний сайт «Білайн» чи відправивши відповідну заяву на номер факсу (495) 974-5996. Зверніть увагу і на адресу електронної пошти questions.msk@beeline.ru, на який доступна відправка заяви. Вартість активації послуги може перебувати в розмірі від 30-ти до 60-ти рублів.
4
Клієнти кредитної системи можуть призвести замовлення як на сайті компанії, так і в будь-якому з офісів компанії «Білайн». Підключення обійдеться абоненту в суму до 60 рублів (точну вартість уточнюйте у оператора ).