Як поліпшити стільниковий сигнал.

Якість сигналу на стільниковому телефоні залежить від місцевості, де ви знаходитесь, від особливостей будівлі, а також від зони покриття визначеного оператора. Якщо ваш стільниковий телефон не володіє посиленою антеною, то в умовах зниженої якості сигналу вам буде важко зв'язатися з ким-небудь по мобільному телефону.
Інструкція
1
В таких випадках потрібно використовувати додаткові пристрої для поліпшення сигналу . Якщо ви часто пересуваєтеся, і ваш мобільний телефон володіє низьким рівнем прийому, значить, вам потрібно придбати переносний і компактний підсилювач. Вам підійде пристрій на зразок антенного GSM підсилювача під назвою CELL ANTENNA, яке вставляється в корпус самого телефону.
2
Якщо низький рівень сигналу вас турбує десь у певному місці - наприклад, вдома або на роботі, то вам допоможе установка додаткової антени. Якщо сигнал потрібно поліпшити для одного телефону, то вам підійде GSM-антена, яка підключається до телефону за допомогою спеціального кабелю.
3
Якщо підсилити сигнал потрібно відразу для декількох апаратів одночасно - наприклад, коли мобільними телефонами користуються всі члени сім'ї, тоді вам потрібно встановлювати спеціальний підсилювач стільникового сигналу . Це пристрій у вигляді окремої антени кріпиться на стіну будинку і підсилює сигнал від найближчої вишки стільникового оператора.
4
Користуйтеся в місцях поганого сигналу більш старими моделями телефонів - наприклад, телефонами Nokia. Старі моделі стільникових телефонів створювалися для більш важких умов застосування, і будуть добре працювати навіть з зниженим рівнем сигналу . Як правило, подібні телефони в продажу відсутні, однак у багатьох людей залишилися старі телефони, і у більшості вони працюють.
5
Зверніться в найближчий пункт з продажу стільникових телефонів і аксесуарів до них, щоб вам допомогли підібрати потрібну модель підсилювача. В інтернеті можна знайти десятки різних пристроїв, а також відгуки покупців і особливості роботи того чи іншого пристрою, як саморобних, так і спеціального обладнання з магазинів.