Як налаштувати дозвіл на телевізорі.

При здійсненні підключення телевізора до комп'ютера (використання останнього для виведення відео-сигналу на більшому екрані), дозвіл робочого столу встановлюється автоматично. Для зміни дозволу на більш підходящі параметри, скористайтеся стандартними засобами Windows.
Інструкція
1
Доступ до налаштування параметрів екрана залежить від операційної системи, яку ви використовуєте. Щоб дізнатися, яка операційна система встановлена на вашому комп'ютері, клацніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій Комп'ютер» і виберіть пункт «Властивості». Саме тут буде виведено назву операційної системи та інші параметри.
2
Для операційної системи Windows XP алгоритм установки значень дозволу екрану наступний. Запустіть «Панель управління» з меню «Пуск». Зайдіть в розділ «Властивості». Далі перейдіть по вкладці «Екран». Виберіть вкладку «Параметри», де побачите повзунок для установки дозволу екрану. Використовуйте рекомендовані значення.
3
Для операційної системи Windows Vista або Windows 7 потрібно провести наступні дії. Клацніть правою кнопкою миші на вільній області робочого столу. Натисніть на напис «Персоналізація», а потім «Настройки дисплея». В розділі «Дозвіл» перемістіть повзунок вліво або вправо для настройки дозволу екрану телевізора.
4
Якщо ваш відеоадаптер має власну утиліту з налаштування параметрів екрана, скористайтеся її функціональністю. У властивостях дисплея натисніть кнопку «Додатково», а потім виберіть вкладку «Адаптер». Натисніть на кнопку Список всіх режимів. Тут можна вибрати дозвіл , параметр передачі кольору і частоту оновлення екрану.
5
Якщо ви встановите неправильні значення, і телевізор не зможе відобразити робочий стіл системи, не лякайтеся. У кожному разі на екрані з'явиться повідомлення, яке без підтвердження користувача поверне настройки екрану до попередніх значень. Зачекайте 15 секунд і ні на що не натискайте.