Як перевірити акумулятор Nokia.

Останнім часом на ринку стільникових апаратів та аксесуарів до них можна легко зустріти підробку. Це стосується і продукції Nokia, так як товар даного виробника дуже затребуваний і тому спроби підробити його зустрічаються досить часто. Якщо ви придбали акумулятор фірми Nokia, ви можете перевірити його справжність.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт Nokia, у розділ підтримки. Перейдіть до сторінки перевірки автентичності акумулятор а. Для європейського сайту Nokia дану інформацію можна знайти за адресою http://europe.nokia.com/support/learn-how/check-your-battery/hologram-and-code. Офіційний сайт Нокіа знаходиться за адресою nokia.ru. Ви можете знайти велику кількість корисної інформації.
2
Вийміть батарею з стільникового телефону, попередньо вимкнувши апарат. Огляньте батарею і знайдіть голограму на корпусі батареї. На голограмі повинен відображатися відомий логотип компанії. Якщо логотипу, зразок якого ви можете побачити, пройшовши за посиланням в кроці 1, немає на наклейці, значить ви придбали підроблену батарею.
3
Перевірте наявність спеціальних точок на голограмі. Відповідно до вказівок на офіційному сайті, ліворуч, праворуч, знизу і зверху наклейки повинні бути розташовані одна, дві, три і чотири точки відповідно. Якщо на вашій наклейці подібних точок немає, значить ви придбали підроблений акумулятор . Зверніться до найближчого центр Nokia, адреси яких розташовані на офіційному сайті. Для Росії найближчий сервісний центр можна знайти за адресою http://www.nokia.com/ru-ru/store-finder.
4
Якщо ви переконалися в тому, що придбали підроблену продукцію, сміливо звертайтеся в торгову точку. Якщо продавець відмовиться повертати гроші і приймати товар назад, попросіть пред'явити сертифікати якості на акумулятор и - для даного виду продукції вони обов'язкові. Як показує практика, часто користувачі стільникових апаратів купують неякісну продукцію. Щоб купити акумулятор від офіційного постачальника, потрібно замовляти всі товари на офіційному сайті поштою.
Компанія Nokia вже протягом багатьох років вважається провідним виробником високотехнологічних мобільних пристроїв, які дозволяють покупцям не тільки спілкуватися один з одним, але й дивитися улюблені відеоролики і слухати музичні треки. Купуючи телефон Nokia, обов'язково перевіряйте наявність всіх необхідних сертифікаційних документів, що підтверджують найвищу якість товару.
Інструкція
1
Якщо ви хочете перевірити батарею Nokia, зайдіть на офіційний сайт компанії, знайдіть на ньому сервіс перевірки і здійсните послідовно кілька простих дій. Дістаньте акумулятор з телефону і подивіться на голограму, яка наклеєна на ньому. Там ви повинні побачити напис Nokia Original Enhancements.
2
Потім перевірте точки на голограмі. Послідовно нахиляючи вліво, вправо, вгору, вниз, ви побачите відповідно одну, дві три чотири точки. Це означає те, що акумулятор дійсно зроблений компанією Nokia.
3
Якщо ви все ж сумніваєтеся, можете ввести серійний його серійний номер. Натисніть перевірити, і через деякий час можна буде дізнатися, яку батарею ви використовуєте: ліцензійну або браковану. Будьте уважні, на сьогоднішній день ринок просто-таки кишить неякісною продукцією. Це в першу чергу стосується мобільних телефонів і аксесуарів до них. Здійснивши перевірку батареї, ви можете бути на 100% впевнені в тому, що вона прослужить вам довгі роки.
4
Якщо таким чином не вдалося перевірити батарею , сходіть в сервісний центр товаровиробника, який є практично в кожному обласному центрі нашої країни. Фірмові акумуляторні батареї Nokia характеризуються довговічністю і тривалим терміном роботи після зарядки. Тому всім користувачам продукції компанії Nokia настійно рекомендується використовувати ці акумулятори.
5
Якщо заряд батареї Nokia тримається дуже мало часу, і це заважає вам нормально використовувати телефон, віднесіть батарею фахівцям, добре розбирається в електроніці. Вони виявлять причину неполадки і вкажуть шляхи її виправлення. Цих людей можна знайти на будь-якому ринку електротоварів або в спеціалізованих магазинах. Також перед покупкою кожна деталь телефону повинна бути перевірена на предмет браку і різного роду дефектів. Якщо ви знайшли подібний шлюб, відразу ж зверніться до продавця, він замінить телефон новим. Нова Nokia батарея може пропрацювати без підзарядки до 5 днів.