Як отримати mms через інтернет. перегляд ммс мтс через інтернет.

Сервіс мультимедійних повідомлень (MMS) дозволяє відправляти і приймати за допомогою мобільного телефону файли з відео і аудіо матеріалами і довгі текстові повідомлення. Якщо вам відправили MMS-повідомлення, а ваша модель мобільного телефону не підтримує функцію прийняття MMS, ви зможете отримати це повідомлення через інтернет на сайті оператора мобільного зв'язку.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - комп'ютер, підключений до мережі інтернет
Інструкція
1
Якщо ви - абонент оператора МегаФон, запишіть пароль, присланий вам в смс-повідомленні, що прийшов на телефон замість MMS-повідомлення. В цьому повідомленні також міститься адреса інтернет -страніци. На комп'ютері введіть цю адресу в адресний рядок браузера і перейдіть на сторінку сайту оператора МегаФон. Для доступу до особистої сторінці введіть в форму отриманий пароль. Тепер ви зможете переглянути прислане вам MMS-повідомлення.
2
Якщо ваш оператор мобільного зв'язку - МТС, пройдіть нескладну процедуру реєстрації на ММС-порталі сайту МТС. Адреса потрібної інтернет -страніци міститься в смс-повідомленні, яке прийшло на ваш телефон. Введіть адресу в адресний рядок на вашому комп'ютері. На сторінці введіть логін і пароль, вказані в смс-повідомленні від оператора. Таким чином ви завершите реєстрацію на ММС-порталі та отримайте доступ до надісланим MMS-повідомленням.
3
Для абонентів оператора Білайн вимагається зареєструватися на сайті оператора. Введіть в форму на сайті свій номер телефону і код перевірки з картинки на сторінці. Отримайте на свій телефон смс-повідомлення від оператора з паролем для входу в ваш кабінет для перегляду всіх MMS-повідомлень. Введіть на сайті логін (це ваш номер телефону) і пароль. Процедура реєстрації завершена, і ви отримали доступ до своїх MMS-повідомленнями.
4
Абонентам Tele2 слід записати 6-значний PIN-код отриманого MMS-повідомлення (PIN-код міститься в смс, надісланому оператором на ваш телефон). Перейдіть на сайт оператора Tele2. Введіть в форму на відповідній сторінці свій номер телефону і отриманий PIN-код. Перегляньте MMS.
Зверніть увагу
Оператор зв'язку Tele2 попереджає своїх абонентів, що через сайт можливий перегляд лише таких MMS-повідомлень, які складаються з зображення.
Корисна порада
Навіть якщо ви отримали MMS-повідомлення від абонента іншого оператора зв'язку, для перегляду MMS через інтернет слід заходити на сайт свого оператора.