Як подивитися версію прошивки psp. Як подивитися інформацію про систему psp.

Версію прошивки будь портативної ігрової приставки можливо дізнатися без установки додаткових програм. Не потрібно і комунікація пристрою з персональним комп'ютером. Його не доведеться розбирати або задіяти інші методи.
Вам знадобиться
  • - Sony PlayStation Portable.
Інструкція
1
Відкрийте меню інформації про систему в вашої ігрової консолі Sony PlayStation Portable, яка знаходиться в розділі «Налаштування системи». Запустіть пункт меню «Інформація про систему» і перегляньте версію встановленої у вас програми прошивки.
2
Якщо ваш пристрій не підтримує російську мову інтерфейсу, тоді відкрийте в меню консолі пункт System Settings. Перейдіть до пункту System Information, який містить дані про встановлену конфігурації програмного забезпечення. В System Software уважно ознайомтеся з інформацією, оскільки там же будуть міститися і дані про версію встановленої в ваш пристрій програмі прошивки.
3
Якщо ви перепрошивати пристрій Sony PlayStation Portable, перегляньте дані про систему спочатку в тому ж меню, де зазвичай проглядаються подібні відомості в звичайних варіантах прошивок консолей. Якщо в розділі «Інформація про систему» (System Software) не буде міститися необхідні вам дані, або вони будуть невірними, найкраще переустановите програму прошивки у вашій консолі, скориставшись офіційними її версіями, які можна дістати на наступних сайтах: http://psplite.ru/firmware, http://darth-vader.clan.su/load/1-1-0-8, http://pspfaqs.ru/firmwares/1012-oficialnaya-proshivka- 639.html і так далі. Після перевстановлення перевірте, відобразитися Чи версія в меню.
4
Якщо ви хочете дізнатися версію встановленої вами прошивки в тому випадку, коли вона не відображається в системних даних про програмне забезпечення консолі Sony PlayStation Portable, перегляньте файли на комп'ютері, які ви задіяли в процесі пере прошивки. Також з історії завантажень прослідкуйте, з якого сайту була завантажена прошивка і перегляньте дані про неї, відкривши її заново у вашому браузері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l-TFwMNTXb0
Корисна порада
При самостійної зміні програму прошивки для вашої приставки обов'язково перепишіть її назву на випадок системних збоїв.