Як прибрати звук Samsung s5230. в Якім мобільному телефоні краще всіх звук 2011.

Гучність клавіатури будь-яких мобільних пристроїв Samsung прибирається однаково. Також іноді в мобільних пристроях інших виробників застосовується та ж послідовність.
Інструкція
1
Зайдіть в меню телефону Samsung, після чого виберіть меню настройки параметрів. Зайдіть в звукові налаштування вашого телефону, де можна буде повністю відключити функцію звуку при натисканні, або змінити цей параметр на свій розсуд. Найкраще відключити її відразу, щоб надалі вона вам не набридла. Тут же ви можете налаштувати інші параметри, наприклад, для оповіщення про отримання дзвінка або смс-повідомленні, повідомлення про електронну пошту і так далі.
2
Перебуваючи в режимі очікування s5230, натисніть на бічні кнопки регулювання гучності звуку; при цьому встановивши його на мінімальну позицію, ви його повністю вимкніть. Також скористайтеся кнопкою із зображенням решітки. Утримуйте її протягом декількох секунд, поки режим не зміниться беззвучним. При цьому звук кнопок також відключиться.
3
В налаштуваннях звукової теми оформлення вашого смартфона Samsung знайдіть пункт «Сигнал клавіатури» і виберіть позицію «Не призначено» або просто встановіть мінімальну гучність для даного параметра. Також в настройках наявних звукових тем можете встановити відключення сигналів телефону для різних оповіщень, які будуть активуватися в залежності від поточної теми. Будьте уважні, оскільки при скиданні налаштувань на заводські настройки стандартних наявних звукових схем будуть відновлені.
4
Для того щоб налаштувати загальну гучність телефону на мінімальний рівень або вимкнути його зовсім, знайдіть відповідний пункт в меню настройки. В цьому випадку ви не почуєте жодних сигналів оповіщення за винятком струси, який також можете відключити. В даному випадку краще користуватися звичайною кнопкою переходу в беззвучний режим, параметри якого аналогічним чином налаштовуються в меню телефону.
Корисна порада
Рекомендується не включати функцію звуку при натисканні клавіатури.