Як екранувати колонки.

Більшість колонок, які спеціально призначені для центрального каналу, заздалегідь екрановані від магнітних впливів, але якщо використовувати для центру напольную акустику з повним діапазоном або неекрановані колонки , ви неминуче зіткнетеся з неприємним явищем «кольорових плям »на телевізійному екрані. Цей ефект можливий при дуже маленькому відстані між фронтальними колонками і телевізором.
Інструкція
1
Використовуйте для екранування будь магнітопроводящій матеріал, наприклад, сталь., У формі циліндра або склянки. Це може бути як обрізок труби з відповідним діаметром і товщиною стінок (вона, до речі, має бути в межах 1-3 мм), так і сталева колба або стакан, які можна знайти на заводі, де є відповідний матеріал або засоби для його виготовлення. Внутрішній діаметр склянки на 5-20 мм повинен бути більше, ніж діаметр магніту в динаміці.
2
Також можна скористатися і звичайною товстої фольгою. Тільки слід врахувати, що фольга повинна бути не алюмінієва, це легко перевірити звичайним магнітом. Так що якщо немає можливості дістати обрізок труби або сталевий «стакан», зліпіть з міцної фольги конструкцію потрібної форми, склавши фольгу в кілька разів для міцності і стійкості.
3
Наклейте на внутрішні стінки магнітопроводящей конструкції шар спіненого поліуретану. Товщина цього шару повинна підбиратися таким способом, щоб вся конструкція могла щільно одягтися на магнітну систему динаміка колонки .
4
Грунтовно промажьте клеєм магнітну систему динаміка. Рекомендується використовувати перевірений «в бою» клей «Момент», щоб уникнути відшаровування з часом або нетривкого приклеювання, що може призвести до дребезжанию звуку.
5
Одягніть підготовлену магнітопроводящую конструкцію на змащену клеєм магнітну систему динаміка. Слід зауважити, що торцева частина конструкції повинна бути або дуже щільно приклеєна до динаміка, або бути віддалена від нього на 2-3 мм, щоб уникнути ймовірного брязкоту при відтворенні звуку. Таким чином, загальна маса акустичної системи збільшиться завдяки сталевому екрану, тим самим звучання на низьких частотах значно покращиться, але зменшиться внутрішній об'єм колонки .