Як підключити старий блок живлення.

Підключення старих моделей блоків харчування до комп'ютерів відбувається аналогічно підключенню нових. При цьому слід приблизно розрахувати відповідності вимог пристроїв і потужності БП.
Вам знадобиться
  • - блоку живлення;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Витягніть блок харчування з вашого комп'ютера. Для цього відключіть його з розетки, попередньо завершивши роботу операційної системи. Відкрутіть бічну стінку системного блоку, виконайте від'єднання шлейфів блоку харчування від пристроїв вашого комп'ютера, акуратно притримуючи їх за підстави. Якщо блок харчування порівняно новий, штекери будуть піддаватися досить важко.
2
Після цього відкрутіть всі наявні кріплення блоку харчування, попередньо знявши кришку системного блоку з іншого боку. Зніміть його і відкладіть в сторону. Якщо міняєте блок харчування вперше, замалюйте схему підключення проводів.
3
Підключіть інший блок харчування до пристроїв вашого комп'ютера в тому ж порядку, в якому ви виробляли відключення попереднього пристрою. Якщо потужності старого блоку харчування недостатньо для конфігурації вашого комп'ютера, що не підключайте пристрої для оптичних дисків, також по можливості не підключайте надалі заряджаються від USB пристрої і додаткові жорсткі диски, оскільки ви можете пошкодити пристрої.
4
Закріпіть положення блоку харчування, розташувавши його проводу таким чином, щоб вони не стикалися з материнською платою і не заважали б роботі інших пристроїв. Підключіть комп'ютер до джерела харчування і увімкніть його. Якщо все працює, закрийте кришки системного блоку, прикрутивши їх.
5
Надалі намагайтеся якомога менше навантажувати комп'ютер запуском ігор і додатків, що вимагають великих витрат системних ресурсів, особливо ресурсів відеокарти, в тому випадку, якщо ваш старий блок харчування розрахований на іншу конфігурацію. Краще всього не використовуйте його в якості постійного пристрою і, якщо не користуєтеся якимись пристроями, відключайте їх.
Корисна порада
Переконайтеся перед підключенням, що старий блок живлення підійде до нової конфігурації комп'ютера.