Як додати звук на мікрофоні.

Мікрофон покликаний перетворювати звукову енергію в електричний аналог сигналу без втрати найменшої корисної інформації в ідеалі. Тому мікрофони для нормального якісного рівня звуку повинні виробляти електричний сигнал, який буде перевершувати за рівнем свої шуми з мінімальними спотвореннями, а для конкретного джерела звуку повинні разом із супутніми пристроями однаковим чином реагувати на корисний спектр аудіочастот. Тому й важлива у використанні цього пристрою його гучність.
Інструкція
1
Зайдіть в інженерне меню мікрофону. Виберіть там пункт Аудіо, в цьому меню на вибір надано три режими (нормальний - основний режим роботи, гучномовець - режим роботи «на публіку», навушники - режим роботи через гарнітуру).
2
Оберіть режим, відтворення звуку в якому вас не влаштовує. Наприклад, в нормальному режимі, тому як більшість користувачів у повсякденному житті вибирають саме його.
3
Пройдіть меню Нормальний режим/мікрофон/виберіть потрібний рівень гучності. Зазвичай даються на вибір від п'яти до семи рівнів гучності. Ці пункти в меню визначають потужність сигналу при різних установках загальної гучності самого телефону, яку можна відрегулювати клавішами гучності. Змінивши значення в кожному з цих пунктів, можна повністю налаштувати телефон під власні вимоги.
4
Керуйтеся основним принципом для цієї ситуації - «Чим вищою буде гучність динаміків, тим нижче буде чутливість мікрофона». Так що якщо на вулиці шумно - гучність динаміка вище, щоб почути співрозмовника, але нижче чутливість біля мікрофона, щоб зменшити передачу зовнішнього шуму. І, навпаки, в тихому приміщенні при слабкому звуці динаміка, можна буде збільшити чутливість біля мікрофона, щоб не треба було підвищувати голос, тим самим забезпечивши нормальну якісну передачу.
5
Натисніть команду «Встановити». Пам'ятайте, що надмірна чутливість мікрофона найчастіше призводить до ефекту луни, і співрозмовник буде чути сам себе, тому не варто захоплюватися і кидатися з крайності в крайність, збільшуючи до максимуму чутливість мікрофона.
6
Якщо після всіх зазначених процедур несправності залишилися, і звук не покращав, зверніться до фахівця або в сервісний центр фірми-виробника даної продукції.
Динамічний мікрофон служить незамінним інструментом при записі і озвучуванні мультимедійних, аудіо та відео-проектів. Він легко підключається до комп'ютера, або ноутбуку, через спеціально відведене для нього гніздо. Процедура аматорської записи досить проста, так як додати гучність мікрофона і натиснути на кнопку «Рекорд» зможе навіть тільки початківець користувач. Потрібно лише трохи базових знань, умінь і навичок.
Вам знадобиться
  • Команда "Звук" ("Звук та аудіопристрої").
Інструкція
1
Запустіть меню «Пуск» на робочому столі вашого комп'ютера. У списку програмних служб виберіть розділ «Панель управління». З'явиться додатковий перелік команд. Відкрийте папку «Звук». У більш ранніх версіях операційної системи Windows вона називається «Звук та аудіопристрої». Після цього відкриється нове вікно з аналогічною назвою «Звук».
2
Далі вам необхідно клікнути по середній вкладці «Запис». Там ви зможете вибрати пристрій запису і налаштувати його параметри. Клацніть по верхньому полю «Мікрофон». Перед вами виникне нове віконце «Властивості: Мікрофон». У ньому містяться функції з регулювання технічних властивостей мікрофонного пристрою, такі, як зміна рівнів, додавання звукових ефектів, запуск і відключення відтворення і самого пристрою запису, встановлення розрядності, частоти дискретизації та інші.
3
Перейдіть по середній вкладці «Рівні». Там розташовуються дві шкали гучності. Перша відповідає за баланс мікрофона, друга - за його посилення. Рівень гучності вимірюється в децибелах. Встановіть рухається повзунок шкали балансу на потрібне вам місце. Уважно слухайте динаміки колонок комп'ютера, чи достатньо гучне звучання доноситься з них. Якщо ні, то пересуньте повзунок вище, або скористайтеся додатковою шкалою посилення. В кінці процедури клацніть "Оk", щоб зберегти настройки.
Корисна порада
Дізнайтеся також, як додати гучність мікрофона безпосередньо з робочого столу. Просто наведіть курсор на значок гучності, який знаходиться в правому нижньому кутку, поруч з часом. Клацніть по ньому правою кнопкою миші. У спливаючому вікні виберіть «Записуючі пристрої».