Як прошити домашній кінотеатр.

Перепрошивка домашнього кінотеатру - досить складна операція, яка має особливості в залежності від моделі пристрою та версії встановленої раніше програми прошивки. Перепрограмуйте пристрій тільки в крайніх випадках.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - СД-диск.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили перепрошити ваш домашній кінотеатр самостійно, замовте спеціальний диск з програмою оригінальної прошивки згідно вашої моделі пристрою, в ньому ж буде міститися необхідна інформація по самому процесу. Ви можете записати диск самостійно за допомогою програми Nero, попередньо скачавши потрібну прошивку з інтернету, проте в даному випадку зверніть увагу, щоб про програму були залишені позитивні відгуки користувачів.
2
Найкраще завантажуйте прошивки з форумів і торрентів, де ви можете ознайомитися з нюансами установки, які диференціюються залежно від моделі та виробника даного пристрою. Пам'ятайте, що для різних кінотеатрів існують різні інструкції, тому не використовуйте невідповідні вашої моделі послідовності дій.
3
Після завантаження файлів програми прошивки для вашого домашнього кінотеатру виконайте в обов'язковому порядку перевірку на віруси.Прі записи диска для перепрошивки використовуйте тільки неперезапісиваемие CD-диски. Після розархівування програми прошивки виконайте пропалення за допомогою програми Nero. Виберіть в меню створення диска з даними, після чого вкажіть його назву і виконайте запис, Фіналізовані диск. Вставте його в дисковод кінотеатру .
4
Перейдіть до процесу перепрошивки. Зайдіть в сервісне меню пристрою і виберіть оновлення програмного забезпечення. Вкажіть, з якого пристрою виконуватиметься прошивка (в даному випадку ваш CD-диск), запустіть процес. Зверніть увагу, що краще попередньо відключити колонки від головного пристрою.
5
Дочекайтеся закінчення процедури прошивки, після чого система самостійно виконає перезавантаження обладнання. Після його включення перевірте його працездатність з новою прошивкою.
Зверніть увагу
Не встановлюйте перепрошивку домашнього кінотеатру без особливої необхідності.
Корисна порада
Користуйтеся лише офіційними прошивками.