Як розібрати спалах.

Фотоспалах - геніальний винахід людства, за допомогою якого можна здійснювати миттєве висвітлення предмета зйомки при фотографуванні. Це значно покращує якість фотографії при певних умовах (темному освітленні, зйомці проти яскравого джерела світла, при репортажних зйомках і т.д.). Розбирати фото спалах самостійно не рекомендується (елементарно може вдарити струмом або ви попросту ушкодите конструкцію), але якщо ви налаштовані рішуче і не бажаєте вдаватися до послуг сервісного центру, то цей інструктаж підійде якнайкраще.
Інструкція
1
Поверніть голову спалаху фотоапарата на 90 градусів і на задній частині торця корпусу (там, де розташовується табличка) відкрутіть чотири болта. Для виконання всієї операції вам знадобиться набір маленьких викруток. Відкриється доступ до двох невеликих засувок, розташованим праворуч і ліворуч від черевика.
2
Акуратно розсуньте пальцями в сторони половинки корпусу біля знятого башмака і натисніть спеціальної шлиц-викруткою на засувки. Таким чином, ви легко розполовинила корпус. Корпус далеко не одноразовий і здатний витримати з десяток збірок і розборок, але слід пам'ятати, що висока напруга, якого достатньо, щоб пропалити зніманню, може триматися добою.
3
Відкрутіть два гвинти з батарейного відділення (один знаходиться під плівкою полярності батарей).
4
Щоб підібратися до плати кнопкового управління, треба буде докласти зусиль. Доведеться попросту відколупнути фальшиву панель, що закриває кнопки управління. Проведіть гострим ножиком по контуру захисного скла і повільно піддіньте його. Воно в свою чергу посаджено на клейку стрічку. Не кваплячись відліпити її і отримаєте доступ до заповітного вмісту закритого відсіку. Якщо проблема у втраті кнопкового управління, досить поміняти контактний шар і таким чином відновити роботу спалаху.
5
Голова в свою чергу розбирається досить просто, і крім лампи і накопичувального конденсатора там нічого немає. Для цього просто відкрутіть утримують болти викруткою. У будь-якому випадку, як би це не здавалося просто, спершу десять раз перевірте, чи потребує спалах в розбиранні. Можливо, ви просто не зможете здійснити дану операцію самостійно. В такому випадку краще звернутися до фахівця або в сервісний центр. Також, можливо, спалах ще знаходиться на гарантійному обслуговуванні і підлягає обміну. Але, якщо все вже вирішено, удачі!