Як збільшити оперативну пам'ять на Нокіа.

Збільшення оперативної пам'яті мобільних пристроїв доступно далеко не для кожної їх моделі, також це може залежати від багатьох факторів. У будь-якому випадку, дана функція в основному доступна для смартфонів.
Інструкція
1
Виділіть всі повідомлення в вашому телефоні і перемістіть їх на карту пам'яті, після чого вивільняться деякі ресурси смартфона, які можуть бути задіяні в подальшому для поліпшення продуктивності.
2
Видаліть файл даних про встановлені на вашому смартфоні додатках, він знаходиться в каталозі пам'яті пристрою і називається systemdataApparc.db. Його видалення не повинно негативним чином позначитися на роботі системи.
3
Поміняйте у вашому телефоні тему оформлення на стандартну, також приберіть з налаштувань додаткові панелі і меню в режимі очікування, оскільки вони також задіють певну оперативну пам'ять . Встановіть меню у вигляді папок.
4
За допомогою додатка Appman очистіть систему від таких процесів, як faxmodem, ScreenSaver, UsbWatcher, LogServ, watcher, SRCS, autolock, які запущені, але використовуються вкрай рідко, а в більшості випадків не використовуються зовсім.
5
Зменшіть в настройках телефону кількість переданих екраном кольорів. Закрийте роботу антивірусної програми, видаліть з карти пам'яті директорію Recogs. Перед запуском гри на смартфоні найкраще перезавантажте пристрій.
6
Також скористайтеся створенням теми для вашого телефону, при активації якої всі непотрібні вам в експлуатації мобільного пристрою процеси будуть видалені. Для виконання даної операції вам можуть знадобитися спеціальні навички впевненого користувача смартфонами, оскільки якщо ви приберете той чи інший процес із завантаження, ви можете видалити доступ до яких-небудь функцій мобільного пристрою. Для реалізації цієї мети скористайтеся програмним забезпеченням AppKiller, Taskman, Python, Python Script Shell. Всі ці програми працюють лише за умови їх інсталяції в пам'ять телефону.
Корисна порада
Збільшуйте оперативну пам'ять звичайними способами без участі сторонніх програм.