Як налаштувати на супутник Сіріус. настройка сириус супутник.

Система супутникового ТВ являє собою комплекс обладнання, що виконує прийом телевізійних програм, мовлення яких проводиться за допомогою спеціальних супутників зв'язку, розташованих над екватором на геостаціонарних орбітах.
Вам знадобиться
  • - антена;
  • - ресивер;
  • - телевізор.
Інструкція
1
Встановіть стеновое кріплення антени на вертикальну поверхню під кутом строго 90 градусів. Закріпіть всі передбачені точки болтами. Встановіть центральний конвертор і мультифіди на центральну дугу антени. Для початку встановіть мультифид. Для цього на дугу антени надіньте кріпильну планку, стягніть її болт-гайкою. Встановіть на нього конвертор і поверніть його на 100 проти годинникової стрілки (1 розподіл = 5 градусів).
2
Для настройки антени на Сіріус встановіть по центру дуги третій конвертор, поверніть його на 10-15 градусів. Затягніть всі кріплення остаточно. Заготовте три шматка дроту невеликої довжини, зачистите їх, накрутите F-роз'єми, підключіть їх до конверторів, надіньте захисні кожухи. Встановіть антену на стеновое кріплення. Для можливості її повороту, кріпильні гайки затягуйте не до кінця.
3
Встановіть центральний супутник, щоб налаштувати антену на Сіріус. Для цього провід від конвертора підключіть до входу 1 перемикача DiSEqC. З його виходу підключіть кабель на вхід ресивера (тюнера), налаштуйте обладнання на супутник Sirius. Для цього підключіть тюнер (ресивер) до телевізора, зробіть установки параметрів згідно інструкції. В головному меню ресивера виберіть режим «Установка антени», встановіть частоту в «Пошук вручну» 11,766 GHz, горизонтальну поляризацію «Н», а також значення швидкості потоку 27500 SR.
4
Виконайте настройку сигналу від супутника. Для цього виберіть відповідне меню, орієнтуйтеся на шкалу «Якість». Поставте антену вертикально, повертайте її дуже повільно в різні боки, щоб домогтися появи сигналу. Після того, як ви зловили сигнал, добийтеся його максимального значення.
5
Далі включите режим «Сканування», щоб визначити, на який супутник виконана настройка антени. Якщо все вірно, на екрані з'явиться список каналів відповідно супутника. Потім сильно затисніть всі гайки антени, затягніть їх, але стежте за сигналом, т.к. він може йти.
Встановлюючи супутникову антену самостійно, багато хто стикається з проблемою настройки її сигналу на супутник Sirius. Цей супутник транслює канали, призначені для скандинавських і балтійських країн. Для впевненого сигналу необхідно знати його положення на орбіті і вибрати правильну за розміром антену.
Інструкція
1
Придбайте всі необхідні деталі для установки супутникової антени: тарілку, конвертор, супутниковий ресивер, з'єднувальний кабель та інші дрібні кріпильні деталі. Щоб отримати оптимальний сигнал з супутника Sirius, необхідно підібрати тарілку диметром 1,2 м.
2
Встановіть стеновое кріплення для конструкції супутникової антени. Воно повинно розташовуватися вертикально і бути досить стійким. Зберіть супутникову тарілку і по центру дуги закріпіть конвертор. Його необхідно розгорнути в сторону супутника Sirius. Він знаходиться на 5 градусах східної довготи.
3
Щоб це визначити, можна скористатися компасом або спеціальним приладом для визначення місця розташування супутників. Після того як конвертор буде встановлений в потрібне положення, всі елементи супутникової антени необхідно міцно затягнути, щоб у разі сильного вітру чи інших дії не збилося становище. Простягніть з'єднувальні дроти.
4
Підключіть провід від конвертора до входу 1 DiSEqC-перемикача для того, щоб встановити сигнал на супутник Sirius. З виходу даного перемикача необхідно підвести кабель до входу ресивера. Після цього проведіть настройку роботи обладнання на потрібний супутник. Для цього підключіть ресивер до телевізора і ввімкніть обидва пристрої.
5
Зайдіть в головне меню налаштувань супутникового тюнера. Перейдіть в режим «Установка антени» і виберіть «Ручний пошук». Вкажіть частоти рівний 11,766 GHz, відзначте горизонтальну поляризацію буквою H (латинська) і встановіть швидкість потоку 27500 SR.
6
Встановіть супутникову антену в вертикальне положення. З цього моменту необхідно виконувати дії з налаштування удвох. Одна людина повертає тарілку, а другий стежить за якістю сигналу з супутника. Орієнтуватися необхідно на такі показники, як сила і якість. Доможіться максимального значення сигналу і перейдіть в режим «Сканування». Якщо настройка супутника Sirius пройшла успішно, то з'явиться відповідний список каналів.