Як перевести стільниковий телефон у тональний режим. Як перевести в тональний режим телефон butler 4056c.

Переклад телефонів в тональний режим набору буває досить проблематичним. Особливо це стосується моделей з сенсорним управлінням, проте бувають проблеми і в телефонах з механічними кнопками.
Інструкція
1
Після початку з'єднання скористайтеся спеціальною софт-клавішею для доступу до клавіатури, яка відобразиться на екрані після натискання. Це актуально для більшості моделей стільникових телефонів з сенсорним управлінням. Введіть з клавіатури символ зірочки або знак «+», або одне з поєднань цих кнопок, після чого активується режим тонального введення на вашому телефоні. Також зверніть увагу на меню в режим е виклику, можливо, ваша модель підтримує зміну тонального набору таким чином.
2
Під час розмови натисніть в контекстному меню на пункт «ввести номер», після чого у вас на екрані з'явиться меню набору цифр, введіть комбінацію для активації тонального набору, характерну для вашої моделі мобільного пристрою. Переглянути дану інформацію ви можете в огляді вашого телефону, або прочитавши інструкцію до нього, яка входить в стандартну комплектацію мобільних пристроїв.
3
Якщо у вас звичайний телефон з механічними кнопками, в режим е виклику натисніть і утримуйте кнопку із зірочкою або знак «+» деякий час. Зверніть увагу, що спочатку будь-який телефон знаходиться в тональному режим е набору, тому в більшості випадків, коли вам говорять перевести телефон у даний режим, мають на увазі, що даний параметр був змінений вами раніше. Те ж саме відноситься і до стаціонарних телефонів.
4
Якщо ваш сенсорний телефон з тих чи інших причин не підтримує введення з клавіатури при активному виклику, зверніться в спеціальний сервісний центр, оскільки це може свідчити про його несправність: кнопки, якими б вони не були, повинні натискатися. Також проблема може бути у вірусах або прошивці в тому випадку, якщо телефон досить старий, або ви встановити не оригінальну програму.
Корисна порада
Перевірте телефон на віруси, якщо клавіатури не працює в режимі виклику.