Як читати по обличчю. Як читати характер по обличчю.

Якщо психологи можуть забратися до людини в душу, то фізіогномісти читають все по обличчю. Для професіонала всі наші лінії лоба і скул, форма брів і губ, розріз очей - немов відкрита книга, в якій детально розписаний характер людини, її звички та уподобання. Зрозуміло, оволодіти мистецтвом физиогномики хотілося б кожному, щоб з першого погляду знати, що за особистість стоїть перед ним. Звичайно, не варто судити про людину по першому враженню, але можна скласти про нього загальне уявлення, ґрунтуючись на деяких загальних правилах читання по обличчю.
Інструкція
1
Якщо ви хочете знати, наскільки розумний і ерудований чоловік, зверніть увагу на його вуха. Наука фізіогноміка стверджує, що у розсудливих людей вони розташовуються вище рівня очей, причому, чим вище, тим розумніша їх володар. Також про розум і розважливості людини говорить високий лоб.
2
За формою обличчя можна зробити припущення про характер незнайомця. Люди з важкою квадратною щелепою, як правило, агресивні і вперті, з тих, хто йде напролом, щоб досягти свого. Володарі витягнутих осіб - самозакоханість, найчастіше у них відмінна фігура, якій вони пишаються. Круглолиці зазвичай розташовують до себе привітністю і веселою вдачею, але можуть виявитися і буркотун.
3
Подивіться на кількість волосся на обличчі. І у чоловіків, і у жінок через надлишок гормонів в організмі можуть рясніше, ніж у інших, рости волосся над верхньою губою, на скронях, у лінії чола. Ці ознаки свідчать про пристрасності натурі - і підвищеному почутті власництва. Ревнивцями найчастіше виявляються і ті, у кого густі, зрощені брови.
4
Кажуть, що очі - дзеркало душі. Це в деякому роді правда: по ним можна визначити натуру людини. Не випадково більшості подобаються люди з великими розкритими очима - це натури відкриті, тонко відчувають. А от маленькі, глибоко посаджені очі свідчать про чіпкості і спостережливості, увазі до дрібниць.
Зверніть увагу
Врахуйте, що риси обличчя людини можуть визначатися його національністю: наприклад, якщо в Китаї практично всі жителі вузькоокі, це не означає, що згідно физиогномике кожен з них володіє приземленим, практичним характером.