Як обнулити сигналізацію. автосигналізація скидання ностроек.

Напевно, кожен автолюбитель стикався з такою ситуацією, коли було потрібно обнулити налаштування сигналізації. Давайте подивимося, як це можна зробити за кілька простих кроків.
Вам знадобиться
  • - пульт керування сигналізацією;
  • - керівництво по експлуатації.
Інструкція
1
Обнулення (скидання) для кожної сигналізації є індивідуальним процесом. Відкрийте керівництво по експлуатації, там напевно є розділ з докладною інструкцією. Якщо ж даного розділу не виявилося або керівництво з якихось причин у вас відсутній, не потрібно турбуватися. Існує кілька стандартних дій, які підходять для більшості моделей сігналізацій.Первим справою необхідно заглушити двигун автомобіля. Потім натиснути сервісну кнопку Valet дев'ять разів поспіль. Сирена автосигналізації видасть один короткий звук, габаритні вогні спалахнуть два рази. Кнопка Valet знаходиться на пристрої прийому сигналів, яке найчастіше розташовують під рульовою колодкою автомобіля.
2
Тепер потрібно включити запалювання, після чого сирена видасть дев'ять коротких сигналів, габаритні вогні спалахнуть один раз. Це означає, що ви перевели сигналізацію в режим скидання на заводські настройки.
3
Далі необхідно натиснути сервісну кнопку Valet один раз, після чого сирена видасть один звуковий сигнал.
4
На пульті керування сигналізацією натисніть кнопку із зображенням динаміка. Послідує один довгий звуковий сигнал пульта керування. Це означає, що скидання на заводські настройки проведений успішно.
5
Для виведення системи з режиму скидання необхідно вимкнути запалювання або дочекатися, коли система автоматично вийде з цього режиму. На підтвердження цього піде кілька спалахів габаритних вогнів, і пульт управління зі зворотним зв'язком видасть мелодійний сигнал.
Зверніть увагу
Будьте уважні при виконанні даних дій, так як в разі помилки може відбутися блокування сигналізації. У цьому випадку вам зможуть допомогти тільки фахівці сервісного центру.
Корисна порада
Дану операцію краще виконувати вдвох, так як легше буде стежити за кількістю звукових сигналів і спалахів габаритних вогнів. Завдяки цьому ви зможете виключити помилки в своїх діях.