Як в'язати гачком спіраль.

В оздобленні різними квіточками, спіральками , стрічками або бантиками потребує практично кожне власноруч пов'язане виріб. На шапочках чудово виглядають не тільки бубенчики і кисті, а й спіральки, пов'язані гачком в тон колірної гамі вироби.
Вам знадобиться
  • Пряжа, гачок, бісер, бусинки
Інструкція
1
Як же пов'язати спіраль гачком так, щоб її завитки не розчинялися і були пружними при будь-якому русі або дотику? Зв'яжіть їх різними по ширині, довжині і кольору. Також цікаво виглядає у вигляді веселки пучок з спіральок. Не менш оригінальний варіант - це елемент декору в смужку. Ще для виготовлення візьміть пряжу, яка різна за фактурою, наприклад, гладке волокно, в процесі в'язки переходить в нитки «Травка».
2
Перед тим як почати в'язати спіраль, спочатку виготовте зразок, що вимагає мінімум тимчасових витрат, в результаті буде відомо, з якої кількості повітряних петель потрібно зв'язати ланцюжок.
3
З 30 повітряних петель зробіть ланцюжок для того, щоб зв'язати спіраль гачком. Пров'яжіть наступний ряд стовпчиком без накиду. У кожну петлю тепер пров'яжіть 3-4 стовпчики з накидом. Саме цей спосіб дасть рівномірне закручування завитків. Розрахуйте кількість повітряних петель і виміряйте довжину отриманого зразка для спіральки, яка призначена для прикраси вашого вироби.
4
Можете обмежитися виготовленням саме цього варіанту в'язання. Також існують і інші способи фарбування завитків. Для цього можете обв'язати їх нитками іншої фактури та кольору. Досить-таки оригінально виглядають спіральки, які обв'язані бісером або намистинами. Для цього візьміть і нанізьте на нитку невеликі прикраси у вигляді бісеру або намистинки. В процесі обв'язування зовнішнього ряду простим стовпчиком рівномірно розподіляйте їх.
5
З'єднайте отримані спіралі в пучок, а потім пришийте до основного виробу. Завитушки дуже красиво виглядають на шапочці як збоку, так і на потилиці. Можете додатково до них додати квіти, пов'язані гачком. Це додасть виробу не тільки неповторний стиль, але і так звану «родзинку».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YZFmWiaQN3Q