Як склеїти малюнок.

Мистецтво склеювання єдиного малюнка з окремих частин називається колажем. Щоб з фрагментів старих журналів, обривків пакувального паперу і квитків на трамвай створити гармонійну композицію, досить запастися фарбами, клеєм і керуватися почуттям міри і кольору.
Інструкція
1
Придумайте сюжет вашого малюнка. Визначте ідею, яку ви хочете висловити, потім підберіть підходящі для цього композицію, форму основних елементів і приблизну колірну гамму.
2
Підготуйте основу для колажу. Формат аркуша повинен бути достатньо великим, щоб вмістити всі задумані деталі. Основна вимога до основі - жорсткість. Це може бути папір для акварелі або картон, які винесуть багаторазове покриття фарбою і клеєм. Можна використовувати кольорову підкладку або прикрасити її своїми силами.
3
Якщо ви взяли білий папір або картон, наклейте на нього обривки газет, квитки з громадського транспорту, рахунки з кафе. Розташуйте ці фрагменти в будь-якому порядку. Потім підберіть на палітрі відповідний для основи колажу відтінок акрилу. Розбавте його водою і нанесіть на папір напівпрозорим шаром. Він візуально об'єднає безліч наклеєних елементів.
4
Для заповнення колажу створіть окремо кожен об'єкт. Частина картинок виріжте з журналів, рекламних буклетів і старих підручників. Інші предмети на малюнку можна доповнити складною фактурою і кольором. Виріжте з журнальних сторінок смуги однакової довжини і ширини. Наклейте їх на чистий аркуш паперу впереміж, щоб вийшла нечитана поверхню без чітко вираженого малюнка. Переверніть лист на виворітну сторону і намалюйте на ньому контур предмета, який повинен бути на колажі, а потім виріжте його.
5
Подібним чином зберіть на аркуші шматочки паперу різної фактури, товщини, кольору. На лицьовій стороні намалюйте олівцем, гелевою ручкою або тушшю будь-який об'єкт.
6
Основні елементи малюнка розташуйте урахуванням не наклеюючи. Перевірте, чи добре вони поєднуються, чи не потрібно міняти композицію. Якщо результат вас влаштовує, приклейте деталі, змащуючи їх рівномірним шаром клею ПВА або прозорого універсального клею.
7
Доповніть композицію, наклеївши на рисунок засушені квіти і листя, кольорові нитки, намистини.
Незважаючи на величезну кількість програмного забезпечення для роботи із зображеннями, яке можна скачати в інтернеті - буває складно навіть просто склеїти дві картинки в одну. Більшість програм не дуже доброзичливі з початківцями користувачами. Однак, є виключення і тут.
Вам знадобиться
  • Програма PhotoScape
Інструкція
1
Існує безліч програм, в яких можна з'єднати два зображення, але найкраще для цього підходить програма PhotoScape. Вона дуже проста, і, що важливо - абсолютно безкоштовна. Скачайте установник звідси: http://www.freeversion.ru/photoscape-skachat-besplatno
2
Запустіть інсталяційний файл під назвою «PhotoScape_3.5_Rus_Setup», який у вас викачаний. Установка буде йти англійською, але не хвилюйтеся, сама програма повністю русифікована.
3
У віконці установника, яке з'явилося після запуску скачав файлу, натисніть «Next». Прочитайте угоду користувача і натисніть «I Agree». У наступному вікні зніміть галочку з пункту «Create program group» та натисніть на кнопку «Next». У наступному вікні виберете шлях, куди повинна встановитися програма. Натисніть «Next». Програма почала встановлюватися на ваш комп'ютер.
4
Коли програма встановиться, з'явиться віконце про успішну установку програми. Поставте галочку поруч із пунктом «Run PhotoScape V3.5» і натисніть кнопку «Finish».
5
PhotoScape запустився. У вікні програми зверху виберете вкладку «Комбінація».
6
Ви бачите напис «Перетягнути фото». Прямо в це вікно перетягніть ті два зображення, які ви хочете з'єднати.
7
Після того, як ви перетягнули обидва зображення, вони тут же горизонтально з'єдналися. Якщо вам потрібно, щоб зображення поєдналися вертикально, виберіть відповідну вкладку в меню справа.
8
Тепер залишилося лише збережете вийшло зображення. Для цього натисніть на пункт «Зберегти» у правому верхньому куті. Виберете шлях, куди зберегти зображення і якість в якому воно збережеться. Готово!
Корисна порада
У цій програмі так само можна склеїти не тільки два зображення, але і чотири, і вісім, і навіть більше.