Як наносити бронзатор.

Якщо до літа ще далеко, а ви мрієте про рівний і красивий загар, то вам може допомогти бронзатор . Він не тільки швидко оттенит вашу шкіру, але і дозволить зробити це самостійно в домашніх умовах. Бронзатор, крім усього цього не завдасть вашої шкіри шкоду, якої ви можете придбати в солярії.
Вам знадобиться
  • - скраб для обличчя і тіла;
  • - бронзатор;
  • - губка для нанесення крему;
  • - рукавички;
Інструкція
1
Перш ніж приступати до нанесення крему, необхідно отшелушить омертвілі клітини шкіри. Для цього скористайтеся скрабом. Вибирайте його залежно від типу вашої шкіри. Наприклад, пілінг сухої шкіри великими абразивними частинками може сильно пошкодити її. Тому будьте уважні. На очищену шкіру бронзатор ляже рівніше і ваш загар буде виглядати більш натуральним.
2
Крем для автозагара наносите на суху чисту шкіру. Попередньо надіньте рукавички, інакше ваші долоні будуть сильно відрізнятися за кольором від тіла і оточуючим буде очевидно, яким способом ви засмагли. Для нанесення крему використовуйте м'яку губку. Якщо ви хочете нанести бронзатор тільки на обличчя, то вам цілком підійде звичайний спонж для косметичних процедур.
3
Наносьте крем у напрямку знизу вгору. Будьте уважні, щоб не пропустити жодного ділянки тіла. Ретельно намазати спину без помічників у вас навряд чи вийде, тому зверніться до подруги або своєму чоловікові, щоб вони виконали цю процедуру.
4
Протягом години після нанесення крему краще не одягатися. Непросохлої бронзатор забруднить одяг і ляже нерівномірно. Однак, прочитайте вказівки на упаковки, різні фірми дають на висихання від півгодини до двох. Тому потрібно відштовхуватися саме від того, що написано на вашій упаковці. Ще близько двох годин не варто приймати душ і мити обличчя.
5
Якщо вас не влаштовує отриманий тон і ви хочете стати ще більш засмаглою, то продовжуйте наносити крем щодня протягом тижня. Після закріплення потрібного відтінку шкіри, продовжуйте користуватися бронзатор ом два рази на тиждень.
Зверніть увагу
Якщо ви нанесли крем нерівномірно і хочете змити його, то прийміть ванну з пінної, очистіть шкіру скрабом і протріть сумішшю з лимонного соку з оливковою олією.
Корисна порада
Намагайтеся не забруднити бронзатором брови і волосся, інакше вони придбають рудий відтінок, а змити ці наслідки буде непросто.