Як одягтися у фітнес клуб.

Стильні люди намагаються виглядати на п'ять з плюсом в будь-якому місці. Однак, для походу в фітнес клуб, одяг повинен бути не стільки красивою, скільки зручною. Необхідно знайти таку форму для тренувань, щоб ви могли спокійно займатися, але при цьому не переживати про те, що погано одягнені.
Інструкція
1
При виборі костюма для тренувань врахуйте кілька критеріїв. Одяг повинен бути легким настільки, щоб без руху вам було трохи холодно. Це стимулює не робити тривалих перерв між заняттями. Однак розумійте, що це фітнес клуб і вам все-одно буде жарко. Тому ви повинні бути саме одягненими. Не беріть на тренування занадто короткі шорти і топіки. Тим більше що такий одяг виставить напоказ всі недоліки вашої фігури. Намагайтеся вибирати одяг з натуральних тканин. У ній ви будете менше пітніти і відчувати дискомфорту під час тренування. Купуючи костюм, оцініть наскільки в ньому буде зручно. Присядьте, походіть, якщо при виконанні елементарних вправ ви будете ніяково себе почувати, то про тренування в цьому одязі не може бути й мови.
2
Якщо вам хочеться добре виглядати навіть в спортзалі, то краще купити цілий костюм однієї фірми, ніж підбирати окремо штани, кофту і футболку. Але не женіться за цінами та брендами. У спортзалі навряд чи хтось зверне на це увагу, та й ви повинні будете займатися спортом, а не переживати про те, що можете забруднити або зіпсувати дорогі речі. Кросівки краще купувати в спортивному магазині. Існує спеціальна лінія взуття для тренувань.
3
Якщо вас чекають тренування для зменшення ваги або велотренажери, то придбайте рукавички без пальців. Це допоможе вам уникнути мозолів. Віддайте перевагу рукавичок з шкіри. Хоча зовнішній вигляд одягу для фітнес а й не має особливого значення, завжди стежте за чистотою. Якщо фасон вашого костюма можуть не помітити, то неприємний запах обов'язково зверне на себе увагу.
Зверніть увагу
Дівчатам не варто фарбуватися у фітнес-клуб, оскільки під час тренування вся косметика розтечеться. Цим ви завдасте згубний шкоду зовнішності, разом з потом весь макіяж вбереться в розкриті пори, що істотно зіпсує стан кожі.Волоси краще зібрати в пучок або хвіст, інакше вони будуть заважати тренуванню.
Якщо ви вирішили, що пора привести фігуру в порядок, і вибрали для цього заняття фітнесом, вам знадобиться спортивна форма. У будь-якому виді спорту - будь то тренування в спортзалі або ранкові пробіжки, важливо правильно підібрати для себе відповідний одяг та взуття.
Інструкція
1
Одягайте форму, в якій відчуваєте себе комфортно. Вам необхідна свобода рухів. Ваш одяг не повинна занадто обтягувати тіло. Дівчатам потрібно носити облягаючий топ, щоб він добре підтримував груди.
2
Віддавайте перевагу одягу з натуральних матеріалів. Шкіра під час занять повинна дихати, а матеріал, з якого пошита форма, не повинен перешкоджати потовиділенню. Якщо ви страждаєте надмірним виділенням поту, вибирайте одяг темних кольорів, так ви трохи приховаєте дану проблему.
3
Чи не одягайте на заняття фітнесом дуже широкі футболки. Виберіть одяг не надто обтягуючий, але і не дуже вільну. Добре контролювати прогрес у досягненні стрункості допоможе костюм, в якому ви будете бачити свої форми. Це буде своєрідним стимулом для вас.
4
Спортивна форма повинна ідеально на вас сидіти. Якщо у вас нестандартний розмір, купіть окремо верх і низ костюма, так ви зможете ідеально підібрати собі одяг для фітнесу.
5
При регулярних заняттях фітнесом форма швидко зношується, тому не купуйте занадто дорогі вироби. За час тренувань ваші параметри поступово будуть змінюватися, що також позначиться на розмірі одягу. Купуйте один костюм з розрахунком на те, що він стане в нагоді вам максимум на 6 місяців, потім доведеться його оновлювати.
6
Для занять фітнесом надягайте взуття, яка зможе забезпечити хорошу підтримку гомілковостопного суглоба. Зараз можна вибрати безліч різноманітних кросівок і кедів на будь-який смак і ціну.
7
Під спортивне взуття обов'язково вдягайте шкарпетки. Вони повинні бути з бавовняного матеріалу з невеликим вмістом еластану.
8
Не забувайте про аксесуари. Для силових тренувань візьміть з собою на фітнес атлетичні рукавички. Вони допоможуть уберегти шкіру рук від мозолів. Також захопіть з собою пов'язку на голову. Цей корисний аксесуар захищає очі від попадання в них поту.