Як поголити налисо. поголився налисо - роздратування сукровиця на голові.

Один з найбільш радикальних способів впоратися з облисінням - поголити голову. Цей же спосіб можна назвати і найзручнішим. Так, вам буде потрібно достатня відвага, щоб розлучитися зі своєю шевелюрою. З іншого боку, абсолютно лиса голова - це більш стильно і ефектно, ніж лисіюча. Головне, щоб вона виглядала акуратно, без подряпин і огріхів. А цього можна досягти тільки грамотним голінням.
Вам знадобиться
  • - гострі ножиці;
  • - машинка для стрижки волосся;
  • - бритвені верстати 3-4 штуки;
  • - піна або гель для гоління;
  • - засіб для догляду за шкірою після гоління;
  • - дзеркало - 2 штуки.
Інструкція
1
Якщо у вас досить довге волосся, попередньо подстригите їх ножицями якомога коротше.
2
Поставте на машинку насадку для стрижки «під нуль» і стригите волосся по всій голові. Якщо ви стрижетеся самостійно, зручніше використовувати тріммер на акумуляторі. Це дає велику свободу рухів перед дзеркалом.
3
Намочіть голову теплою водою і нанесіть товстий шар піни. Так як ви будете голитися повільно, наносите піну частинами.
4
Зачекайте дві хвилини і починайте голити лезом. В першу чергу необхідно видалити м'яке волосся, які ростуть на скронях, над вухами і на баках. Намагайтеся голити волосся, рухаючись в одному напрямку.
5
Якщо у вас на обличчі чутлива шкіра, то і на волосистій частині голови така ж. В цьому випадку намагайтеся направляти лезо бритви по росту волосся. Звичайно, результат буде гірше, ніж, якби ви голили голову проти росту волосся, але зате шкіра буде набагато менше роздратована.
6
Якщо у вас щільна шкіра, не схильна до подразнення, можна сміливо водити лезом проти напрямку росту волосся, щоб домогтися ідеального результату.
7
Приступайте до гоління потилиці. Волосся на потилиці більш щільні, тому потримайте крем для гоління трохи довше, щоб вони встигли розм'якшитися. Ведіть вільною рукою услід за бритвою, щоб переконатися, що не залишилося несбрітих волосся. Після цього поголити маківку таким же чином.
8
Уважно огляньте себе за допомогою двох дзеркал і переконайтеся, що всі виголено чисто. Не лінуйтеся і огляньте себе як слід.
9
Обполощіть голову гарячою, а потім холодною водою. Завдяки цьому пори закриються, і буде менше подразнень. Витріться насухо.
10
Нанесіть на шкіру голови крем після гоління для чутливої шкіри.
Зверніть увагу
Чи не голіться частіше, ніж двічі на тиждень, це може привести до подразнення шкіри.
Корисна порада
Кращий час для такої кардинальної стріжкі- рання весна. Влітку і восени занадто великий контраст між блідою шкірою голови і засмаглим обличчям, а взимку з незвички ви будете постійно мерзнути.