Як заправити картридж.

Якщо ваш принтер перестав друкувати, швидше за все, вам слід замінити картридж. Можна піти в магазин і придбати оригінальний картридж, віддати використаний видатковий матеріал для перезаправки. У будь-якому випадку, обидві ці операції дорогі. Якщо ви вирішили заощадити кошти для свого домашнього бюджету, спробуйте самостійно заправити картридж за допомогою флакончика чорнила.

Інструкція
1
Якщо у вас звичайний струменевий принтер, то ви можете заправляти тільки чорний картридж. Звичайно, якість друку після цієї процедури знизиться, але до чорно-білого друку вимоги зазвичай не такі високі, як до кольорової та фотодруку.
2
Зустрітися з пристроєм друкуючого блоку. Його перша частина являє собою резервуар, наповнений чорнилом, друга - капілярна система, що підводить їх до сопла, звідки вони потрапляють на папір. Для перезаправки найкраще підходять картриджі, чорнильниця яких заповнена спеціальної адсорбуючою губкою.
3
Виробники картриджів стверджують, що для кожної моделі принтерів потрібен певний тип чорнила. Однак для перезаправки придбайте прості (стандартні) чорнило, які підійдуть для друку з низькою роздільною здатністю.
4
Перед заправкою картриджа ретельно його промийте дистильованою водою або спеціальними промивальним рідинами, не містять луг. Якщо ви не міняєте тип чорнила, то краще дозаправляти картридж.
5
Перед початком роботи зверніть увагу на цілісність картриджа, відсутність тріщин на корпусі. Проводите заправку відразу після того, як чорнило закінчилися, інакше вони засохнуть в соплах і доведеться довго очищати картридж. Причому ця процедура необов'язково увінчається успіхом.
6
Після вилучення картриджа з принтера заклейте виходить отвір підготовленим шматочком скотчу. Якщо у резервуара є отвори, які закриті плівкою на кришці, введіть через них голку шприца до дна картриджа і повільно закачайте чорнило. Якщо отворів немає, виконайте їх самостійно. Після закінчення заправки заклейте цей отвір і звільніть надзвичайне.
7
Якщо у вашій моделі принтера друкуюча головка сполучена з резервуаром, то для заправки картриджа зніміть верхню кришку, під якою ви побачите три отвори для заливки чорнила різних кольорів. Заклейте два з них, а в третю закачайте шприцом потрібну фарбу. Далі заклейте наступні два і проробіть ту ж операцію. Так ви повинні заповнити всі чорнильниці. Після закінчення заправки зніміть шматочки скотчу, встановіть верхню кришку на місце і закріпіть її за допомогою скотча або клею "Момент".
Корисні поради

Пам'ятайте, що не можна виймати картридж більш ніж на хвилину, тому що друкуюча головка може засохнути. Краще, якщо у вас є запасний картридж, який можна вставити на час заправки.