Як правильно фарбувати волосся.

Бажання добре виглядати нерідко переплітається з необхідністю зекономити. Якщо виник саме такий випадок і вам хочеться пофарбувати волосся , абсолютно ні до чого викладати кругленьку суму за цю процедуру в перукарні. Якщо правильно підійти до даного питання, ви легко зміните колір свого волосся самостійно і безкоштовно.
Інструкція
1
Підготуйте волосся до фарбування. За 3-4 дні до процедури починайте щодня наносити на голову зволожуючі і живильні маски. Це допоможе вашому волоссю легше перенести шкода від окрашивающего кошти і отримати менше пошкоджень. Після фарбування також бажано використовувати бальзами і маски для збереження кольору та догляду за волоссям.
2
Наносьте фарбу тільки на сухі і чисті волосся . Бажано не мити голову в цей день. Але ні в якому разі не використовуйте фарбу, якщо на ваших волоса залишилися засоби для укладання. В цьому випадку з фарбуванням потрібно почекати ще день після миття голови.
3
Ретельно розчешіть волосся перед фарбуванням. Наносити фарбу потрібно з потилиці, поступово спускаючись на маківку. В останню чергу потрібно профарбовувати передню частину голови і віскі. Намагайтеся брати невеликі вузькі пасма. Але майте на увазі, що процес нанесення фарбувального кошти не повинен тривати більше 20 хвилин, інакше відтінок може вийти зовсім не таким, як ви очікували.
4
Всупереч нав'язаним радам ніколи не покривайте забарвлені волосся целофаном. Він не буде пропускати повітря і ви можете отримати несподіваний відтінок. Також це принесе велику шкоду вашому волоссю.
5
Не тримайте фарбу на волоссі довше, ніж написано в інструкції. Після закінчення зазначеного часу ретельно промийте голову теплою водою і скористайтеся бальзамом-ополіскувачем, щоб фарбувальні речовини перестали впливати на волосся . Використовуйте бальзам, який продавався разом з фарбою. Дайте волоссю висохнути самостійно, без застосування фена. Ні до чого наносити волоссю зайвий шкоду відразу після фарбування.
Зверніть увагу
Перед фарбуванням намажте шкіру обличчя близько волосся жирним кремом. Це потрібно для того, щоб ви змогли змити фарбу, якщо вона потрапить на обличчя.
Корисна порада
При виборі фарби віддавайте перевагу засобам з пониженим вмістом аміаку. Це не тільки завдасть менше шкоди вашому волоссю, але і зробить процес фарбування більш приємним.
Натуральний попелясто-русявий колір волосся зустрічається досить рідко, і потрібного ефекту можна досягти лише в результаті фарбування. Щоб фарбування волосся в попелясто-русявий колір дозволила добитися потрібно результату, а не принесла розчарування, потрібно правильно підібрати фарбу і наносити її відповідно до інструкції.
Інструкція
1
Замислюючись, як пофарбувати волосся в попелясто-русявий відтінок, спочатку правильно підберіть фарбу, враховуючи натуральний колір вашого волосся і відтінки, в які ви вже раніше фарбували волосся, так як суміш пігментів нової фарби із залишками попереднього фарбувального пігменту може привести до досить несподіваного результату. Вирушаючи в магазин за фарбою попелястого кольору, віддайте перевагу продукції Koleston Perfect, яка залежно від свого різновиду допоможе надати волоссю світло-попелястий відтінок або забарвити їх в темно-попелясті тони.
2
Подальша фарбування волосся в попелясто-русявий колір залежить від натурального кольору ваших локонів, тому при фарбуванні обов'язково врахуйте наступні моменти. По-перше, якщо ваше волосся є світлими від природи, відразу ж наносите на них фарбувальний склад, повільно покриваючи їм всю голову, починаючи нанесення фарби з коренів волосся. Після нанесення фарбувального складу потримайте його на волоссі рівно стільки, скільки написано в інструкції для фарби, а потім ретельно змийте. Пам'ятайте, що насиченість попелясто-русявого кольору аж ніяк не залежить від консистенції фарби, тому навіть гелі та спеціальні фарбувальні шампуні не варто перетримувати - цим ви завдасте істотної шкоди здоров'ю вашого волосся.
3
По-друге, власницям темних локонів, бажаючим в результаті фарбування отримати загадковий попелясто-русявий колір волосся, що асоціюється з образом Снігової королеви, доведеться спочатку підготувати волосся до фарбування, а сама процедура фарбування в даній ситуації пройде в кілька етапів. Спочатку освітлити ваше волосся на два-три тони, використовуючи продаються в спеціалізованих косметичних магазинах освітлювачі, намагаючись повністю позбутися від жовтизни або рудуватого відтінку. Після висвітлення дайте волоссю кілька днів «відпочити» і вже потім наносите на них фарбувальний склад, що надає попелясто-русявий відтінок.
4
Щоб у результаті фарбування волосся не одержати жовтуватий або навіть зеленуватий відтінок, фахівці рекомендують додавати в фарбу для волосся синій пігмент, але потрібного ефекту при експерименті з фарбами можна домогтися лише в салоні. Після фарбування в попелясто-русявий колір підтримуйте створений відтінок за допомогою спеціальних тоніровочних шампунів, інакше він досить швидко змиється. При подальше фарбування в той же тон вже не покривайте барвником всю голову, краще наносите освітлювач, а потім і фарбу лише на відросло коріння.