Як думати тільки про хороше.

Щоб бути щасливим, потрібно просто цього захотіти. Позитивне мислення багато в чому цьому сприяє. Потрібно налаштуватися на те, що в майбутньому все буде так, як ви уявляєте.
Вам знадобиться
  • 1. Техніка Трансерфінга
  • 2. Вивчення психології
Інструкція
1
Не приймайте близько до серця весь негатив, яким наповнені новини по радіо і телебаченню. Це не означає стати байдужим - просто не дозволяйте ніяким зовнішнім силам виводити себе з рівноваги. Також намагайтеся не звертати уваги на дрібні неприємності. Інакше ви будете тільки залучати негативні ситуації.
2
Знайте, що ваш світ піклується про вас. Необхідно давати собі цю установку кожен день. Вірте в те, що все буде так, як ви того хочете. При цьому зосередьтеся на своїй досягнутої мети, а ваш мир подбає про те, як вона буде реалізована. Не турбуйтеся про це.
3
Не звертайте уваги на недоброзичливців. Повірте, вони роблять гірше тільки собі. Щоразу, коли хтось негативно поводиться по відношенню до вас, постарайтеся просто не реагувати.
4
Посилайте в світ тільки позитивні дії і думки. Пам'ятайте, що все в житті повертається бумерангом. Ніщо і ніколи не буває просто так. Все завжди і має свої причини і відбувається за щось.
5
Будьте вибагливі в тому, чим ви харчуєтеся. Пам'ятайте, ви - те, що ви їсте. Природна їжа, така як овочі, фрукти, горіхи, мед, чи не відбирає сили і енергію у людини. А значить, харчуючись такими продуктами, ви будете достатньо сильним і енергійним, щоб радіти життю.
6
Чи не відчуваєте почуття провини. Ви не повинні лаяти себе за якою причини. Якщо ви вирішили, що в чомусь винні, покарання обов'язково послідує. Так уже влаштований наш розум. Ви не повинні розплачуватися за помилки інших людей.
Погані думки не дають вам жити повним життям, віднімають у вас час і псують настрій? Необхідно навчитися культивувати в собі хороші думки, бо легке і позитивне ставлення до життя - це вірний крок на шляху до успіху.
Інструкція
1
В першу чергу, необхідно переглянути своє ставлення до тих речей, які вас засмучують. Наприклад, якщо у вас на роботі трапився неприємний інцидент або ваш начальник незадоволений вами, то не слід побиватися з цього приводу. Зверніть на користь будь-який негатив, який відбувається з вами. З кожної подібної ситуації винесіть урок, щоб наступного разу уникнути подібного. Поставтеся до цього як до необхідності для росту над собою. Таким чином, ви повинні не занурюватися повністю в ситуацію, а витягувати з неї максимум користі для самого себе.
2
Якщо вас постійно переслідують негативні думки, замінюйте їх позитивними формулюваннями. Спочатку це може здатися дуже важкою задачею, але з часом ви навчитеся з цим справлятися. Негативні емоції заважають вам тверезо оцінити ситуацію, вони затуманюють ваш розум. Потрапляючи у владу своїх емоцій, ви втрачаєте можливості розумно оцінювати ту чи іншу ситуацію, що склалася.
3
В цьому випадку варто завжди вдаватися до 3 питань: що хорошого я можу винести з даної проблеми? Чему я можу навчитися? Як я можу впоратися з даною проблемою, керуючись розумом?
4
При виникненні тієї чи іншої проблеми, дуже важливо шукати рішення, а не зациклюватися на появу оной. Кожен день перед сном виконуйте одну вправу. Вам необхідно згадати 7-10 подій, які порадували вас протягом минулого дня. Спочатку буде нелегко, але з часу ви почнете дуже швидко згадати щасливі моменти прожитого дня.
5
Зробіть переоцінку свого минулого життя. Згадайте хороші моменти з минулого часу. Дивіться на нього з позитивним настроєм, тоді ви зможете змінити своє ставлення до нього. Змініть своє життя прямо зараз. Ваші думки повинні радувати вас, тільки в цьому випадку ви зможете досягти гармонії з самим собою.