Як знизити чутливість мікрофона.

Існує безліч різновидів мікрофонів в залежності від сфери застосування і призначень, але у всіх практично одні і ті ж параметри. Одним з них є чутливість мікрофона. Іноді вона буває занадто високою і створює ефект луни або «фонить». Для цього чутливість спеціально погіршують, як програмними, так і апаратними способами.
Інструкція
1
У разі якщо підключення йде через комп'ютер, запустіть спеціальну мікшер-програму. Вона може по-різному називатися в різних операційних системах, та й запускатися може різними способами. Знайдіть у програмі функцію регулятора чутливості мікрофона. За допомогою нього збавте чутливість до необхідного рівня.
2
Якщо підключення мікрофона проводиться до магнітофона, знайдіть на ньому ручний або автоматичний перемикач рівня звукозапису. За допомогою нього виберіть ручний спосіб управління рівнем запису. Зменшіть його відповідним регулятором. На слух це зробити неможливо, так що стежте за показаннями індикатора (майже всі магнітофони, в яких передбачено ручне управління рівнем запису, його мають).
3
При використанні динамічного мікрофона, який застосовується в караоке, але не годиться для комп'ютерів, виконайте підключення через атенюатор, зроблений також із змінного резистора. Опір мікрофона має бути в десять разів менше номіналу цього резистора. Загальний кабель шнура, який йде до комп'ютера, і мікрофона підключіть до лівого контакту резистора, мікрофонний вихід підключіть до правого, а вхід звукової карти - посередині.
4
Якщо пристрій-посередник розраховане на роботу з динамічним мікрофоном, то можливо спільне використання такого мікрофона, чутливість якого селективно змінюється залежно від місця розташування джерела звуку, і який здатний впливати на мембрану мікрофона з одного боку сильніше, ніж з іншого, або взагалі розташований на видаленні і надає однаковий вплив на мембрану з двох сторін. У цьому випадку звуки мікрофоном практично не сприймаються.
5
Знизити чутливість можна механічно. Для цього оберніть мікрофон тканиною (кількість шарів варіюйте за звучанням).