Як почистити хутро на комірі.

Натуральний хутро вимагає максимально дбайливого догляду. Навіть якщо на поверхні хутро ового коміра немає слідів бруду, рекомендується регулярно здійснювати його очищення. При належному догляді хутро овое виріб виправдає свою чималу ціну і прослужить вам багато років.
Інструкція
1
Поверніть пожовклі хутро у білизну, посипавши його манною крупою або картопляним крохмалем. Трохи потріть хутро , потім добре струсіть і розчешіть.
2
Залийте в пульверизатор розчин, що складається з чайної ложки перекису водню, декількох крапель нашатирного спирту і склянки теплої води. Збризніть їм хутро і залиште його сохнути на яскравому сонці.
3
Протріть хутро губкою, змоченою в бензині або суміші води, спирту і столового оцту в однакових пропорціях. Через пару хвилин протріть його чистою тканиною. Длінноворсний хутро рекомендується протирати по ворсу, а короткошерстий, на якому присутні застарілі плями, - проти ворсу.
4
Очистіть хутро кролика і світлий каракуль, скориставшись сумішшю з житніх або пшеничних висівок. Помістіть їх в металевий посуд і, помішуючи, нагрійте на вогні. Розсипте гарячі висівки по хутро у, через деякий час зберіть їх щіткою. Струсіть комір і, якщо він зроблений з хутро а кролика, ретельно розчешіть його.
5
Розігрійте сухий пісок, щоб почистити комір, виготовлений з хутро а видри або бобра. Посипавши хутро піском, протріть його долонею. Стряхивайте брудний пісок і додавайте чистий доти, поки ваша долоня не перестане забруднюватися.
6
Видаліть плями від жиру за допомогою розчину, приготованого з чайної ложки нашатирного спирту, трьох чайних ложок солі і? літри води. Закінчивши обробку, кілька разів акуратно протріть комір змоченим і віджатим від води ватним тампоном.
7
Змішайте рівні частини нашатирю і денатурату або 3 частини кухонної солі, 50 частин води і 1 частина нашатирного спирту. Протріть комір розчином, промокніть лляною тканиною і струсіть.
8
Відновіть блиск хутро а, протерши комір ганчірочкою, змоченою в оцтової есенції. Для збереження блиску періодично зволожуйте хутро гліцерином.