Як перевірити оливкова олія. перевірити якість оливкового масла.

Оливкова масло - це продукт рослинного походження, який багатий ненасиченими жирними кислотами. Завдяки цій властивості вживання оливкової олії в їжу сприяє зниженню рівня холестерину в організмі і підтримання його потрібного балансу в крові. До того ж, цей продукт багатий вітамінами і засвоюється на сто відсотків за умови його високої якості. Для перевірки оливкової олії керуйтеся інструкцією.
Інструкція
1
Щоб придбати якісний продукт, ознайомтеся з класифікацією оливкових олій. Найкраще натуральне. Крім нього є ще очищене (рафінована) і макухове, яке найбільш низьке за якістю. Якщо на етикетці зазначено, що даний продукт є сумішшю з різних масел, то перед вами не чисте оливкове масло .
2
При покупці оливкової олії уважно вивчіть етикетку на пляшці. На ній має бути вказано, де було вироблено масло , а також де було розлито. Зазвичай якісне масло виробляють і упаковують в одній країні. При відсутності такої вказівки не слід купувати продукт.
3
Зверніть увагу на дату розливу. Будь-який продукт має термін придатності і з часом втрачає смакові якості. Купуйте оливкова масло в скляних пляшках, тому це найкраща тара для його зберігання. Темне скло не пропускає сонячних променів і, як наслідок, уповільнює окислювальні процеси, що знижують якість продукту.
4
Оцініть якість оливкового масла по його кольору. Зеленуватий відтінок зазвичай супроводжує масло , отримане із зелених оливок. З понад стиглих віджимають продукт золотистого кольору, з перезрілих, що впали на землю плодів - коричневого. Найбільш якісним і володіє насиченим смаком є масло , отримане в результаті суміші віджиму з різних оливок в рівних пропорціях.
5
Оскільки оливкова масло проводиться методом холодного віджимання, коли свіжі оливки НЕ піддаються тепловій обробці, перевірте натуральність продукту, помістивши його на деякий час в холодильник. Якісне масло не виносить холоду. При його впливі в ньому утворюються світлі пластівці. При вмісті в умовах кімнатної температури масло знову стане прозорим, золотистого кольору, а всі білі кристали зникнуть.