Як зробити підсилювач для саба.

Наявність двох активних аудіоколонок - невід'ємна частина сучасного мультимедійного персонального комп'ютера. Вони можуть бути закріплені на моніторі або встановлені поряд з ним. Але через деякі фізичних обмежень від таких колонок ніяк не можна добитися нормального відтворення повного діапазону частот звуку. Особливо страждають в цій справі низькі частоти.
Інструкція
1
Виберіть матеріал для виготовлення коробки для сабвуфера. Якщо ви маєте намір зробити сабвуфер у себе в автомобілі, то для зручності зробіть ящик трапецієподібної форми і зі скошеною задньою кришкою. Виготовляти коробочку краще з ДСП товщиною приблизно 16 мм (не надто товсто, і не дозволить деренчати), по всьому периметру ящика пріладьте дерев'яні бруски 25х25 мм, скрутіть все саморізами по дереву.
2
Потім ґрунтовно проклейте ПВА (дорожчий чи міцний клей тут використовувати немає сенсу). Для більш легкої експлуатації (якщо доведеться часто переносити саб) можна трохи втопити бічні стінки в корпусі або приладнати додаткові рукоятки для перенесення (знову ж таки, дивлячись якої величини буде саб).
3
У лівій бічній панелі проробіть отвір в 200х120 мм, якщо хочете зробити активний саб, вставте в отвір пластину, на яку в наслідок закріпіть радіатор з платою підсилювачів, роз'ємами для підключення живлення, вхідні роз'єми, для підключення дистанційного вимикача підсилювача, для світлодіода, індикатора включення і Н-Режим. Туди ж можна винести і запобіжники. Надійно прикрутіть панель до корпусу шурупами.
4
Обклейте ящик зсередини будь-яким звукоїзолірующим матеріалом (поліуретан, вата, втім, що попадеться під руку, головне, щоб працювало). Зверху можна обклеїти ящик карпетом або іншим міцним матеріалом.
5
Зробіть підсилювач за наведеною мікросхемі (працює на 2 Ом). Однак, в процесі від чогось можна відмовитися на користь конструкції залежно від вихідного матеріалу.
6
В результаті ви отримаєте досить непоганий сабвуфер, який видаватиме глибокий і приємний бас, створюючи при всьому непогане звуковий тиск. Не межа мріянь і досконалості, але для звичайного любителя музики цілком хороший девайс.