Як полагодити флешку для телефону. Як зробити флешку на телефоні.

Карти пам'яті, використовувані в стільникових телефонах для зберігання додаткових даних, також схильні до поломок, як і звичайні флеш-накопичувачі. Якщо ваша карта пам'яті визначається як Неформатована, хоча на ній були дані, значить, пошкоджена структура файлової системи носія. Для ремонту скористайтеся програмою EasyRecovery.
Інструкція
1
Знайдіть додаток через пошукові системи в інтернеті і завантажте на комп'ютер. Також дане програмне забезпечення можна завантажити на офіційному сайті розробника www.easyrecovery.ru. Встановіть програму в локальний диск операційної системи. У процесі установки програма запропонує реєстрацію в інтернеті. Пропустіть цей крок, оскільки він не є обов'язковим.
2
Вікно програми ділиться на три області: заголовок вікна, панель управління зліва і область дій в центрі. Натисніть на кнопку Disk Diagnostics, щоб перейти в розділ перевірки носія. Скористайтеся кнопками даного розділу, щоб перевірити файлову систему носія.
3
Якщо ваш флеш-носій не відображається в списку розділів, зайдіть в пункт Properties. Далі у верхній частині програми і вкажіть букву носія в параметрах. Можливо, ви завантажили демонстраційну версію програми. При цьому вона має урізані можливості. Також трапляються ситуації, коли носій інформації просто перегорів, або трапилися збої в мікроконтролері. У такому випадку вам потрібно буде купувати нову флешку, так як ремонтом ніхто не займається.
4
Відновіть дані носія за допомогою розділу Data Recovery. Програма розрізняє різні формати файлів - налаштуйте параметри відновлення в розділі Properties. Якщо дані з флеш-носія не важливі, отформатируйте флешку за допомогою даної утиліти. Існують і інші утиліти для роботи з носіями. Для флешок виробника Transcend розроблена фірмова утиліта JetFlash 120 Recovery Tool, яка не вимагає оплати і проста у використанні. Знайти можете на сайтах sofrodrom.ru або soft.ru. Всі файли перевіряйте антивірусом.