Як збільшити розмір логічного диска.

Практично на всіх комп'ютерах для більш зручного зберігання інформації жорсткий диск розбитий на кілька логічних розділів. Але бувають випадки, коли ємність одного з цих розділів потрібно змінити. Наприклад, ви створили логічний диск спеціально для зберігання фільмів. Але з часом пам'яті на ньому вже недостатньо, при цьому на іншому її ще досить багато. Відповідно, можна збільшити ємність одного логічного диска за рахунок іншого.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Norton PartitionMagic.
Інструкція
1
Для роботи вам буде потрібно програма Norton PartitionMagic. Скачайте її з інтернету і проінсталюйте на свій комп'ютер. Запустіть програму. Після її запуску ви побачите вікно, в якому буде список розділів жорсткого диска .
2
Перш ніж додати місця на один логічний розділ, потрібно звільнити це місце. Зробити це можна так. Виділіть розділ, з якого ви візьмете частину дискового простору. Після цього в меню програми виберіть опцію «Розмір/переміщення розділу».
3
З'явиться вікно, в якому слід ввести новий розмір розділу. Відповідно, в поле «Новий розмір» і введіть цей показник. Наприклад, розмір розділу 200 Гб, але ви привласните йому значення 120 Гб. Відповідно, 80 Гб ви зможете додати до іншого розділу. Але врахуйте, оперувати можна тільки вільним простором. Якщо розмір диска 200 Гб, але вільно тільки 10 Гб, то в якості нового розміру диска ви можете встановити лише 190 Гб, тоді вільно буде 10 Гб. Після того як новий розмір буде обраний, натисніть OK.
4
Тепер вас цікавить розділ меню програми, який називається «Вибір завдань», а саме опція «Розподіл вільного місця». Запустіть цю опцію. У першому вікні ознайомтеся з вступної інформацією і натисніть «Далі». В наступному вікні з'явиться список розділів.
5
Натисніть по розділу, до якого буде додано дисковий простір, лівої кнопкою мишки. Після цього пройдіть далі. В наступному вікні натисніть «Фініш». Розпочнеться процес перерозподілу вільного місця. Його тривалість залежить від обраних вами параметрів. Чим більше дискового простору ви будете перекидати, тим довший буде процес.
6
Після завершення процесу ви отримаєте відповідне повідомлення. Комп'ютер повинен перезавантажитися автоматично. Після перезавантаження ви побачите, що дисковий простір обраного вами логічного диска збільшилося.