Як зменшити час завантаження Windows. Як зменшити виндовс.

Операційна система Windows встановлена на мільйонах комп'ютерів. Правильно налаштована, Windows дозволяє отримувати справжнє задоволення від роботи. З часом користувач починає помічати, що комп'ютер не тільки став повільніше працювати, але і завантажується довше звичайного.
Інструкція
1
Тільки що встановлена на комп'ютер операційна система Windows зазвичай працює на диво швидко. Однак через якийсь час в ній накопичуються зміни, істотно уповільнюють її продуктивність. Якщо ваш комп'ютер почав працювати повільніше, перевірте фрагментацію дисків: «Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові - Дефрагментація диска».
2
Запустіть програму дефрагментації. Виберіть диск для перевірки, натисніть кнопку «Аналіз». Якщо перевірка покаже, що диск потребує дефрагментації, натисніть кнопку «Дефрагментація». Після дефрагментації комп'ютер починає завантажуватися і працювати швидше.
3
Існує ще одна суттєва причина уповільнення завантаження та роботи комп'ютера. При установці нових програм багато з них намагаються прописати себе в автозапуск, не питаючи користувача про те, потрібно йому це чи ні. При включенні комп'ютера всі ці програми починають завантажуватися, що збільшує час старту системи.
4
Редагувати список авто завантаження ви можете за допомогою програми Everest (Aida 64). Це дуже зручна програма, що дозволяє перевіряти багато параметрів комп'ютера. Запустіть програму, відкрийте вкладку «Програми - Автозавантаження». Виділіть і видаліть непотрібні вам програми зі списку авто завантаження.
5
Для правки списку авто завантаження ви можете скористатися і стандартною утилітою операційної системи Windows. Відкрийте: «Пуск - Виконати» («Пошук» в Windows 7), введіть команду msconfig. Натисніть «ОК». У вікні, виберіть вкладку «Автозавантаження» і зніміть пташки з непотрібних вам програм. Знову натисніть «ОК».
6
На швидкодію комп'ютера, в тому числі і на швидкість його завантаження, впливають і запускаються при старті комп'ютера служби. Багато з них ніколи не використовуються, деякі просто небезпечні - наприклад, «Віддалений реєстр». Такі служби слід відключити: «Пуск - Панель управління - Адміністрування - Служби". Виберіть службу, яку треба зупинити, двічі клікніть її мишкою. Натисніть кнопку «Стоп». Потім в меню запуску служби (Тип запуску) виберіть варіант «Відключено». Список служб, які можна відключити, знайдіть в інтернеті.