Як встановити драйвер на принтер без диска.

При покупці принтера завжди видається диск, на якому знаходиться його драйвер та програмне забезпечення. Але бувають випадки, коли він може загубитися або попросту прийти в непридатність. А адже користуватися принтером без драйвер ов неможливо. Насправді в його втраті немає нічого страшного. Незалежно від моделі можна встановити драйвер а і без диска .
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - принтер;
  • - архіватор;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно завантажити потрібний драйвер з інтернету. Для цього зайдіть на сайт виробника вашого принтера . Потрібний драйвер там повинен бути обов'язково. При його виборі слід враховувати не тільки модель принтера , але і версію операційної системи, а також її розрядність. Якщо ви скачаєте версію драйвер ов, яка не підходить для вашої операційної системи, то ви просто не зможете їх встановити.
2
Як правило, драйвер а викачуються в Rar-архіві. Відповідно, після скачування їх потрібно розпакувати. Для цього підійде архіватор WinRar або будь-який інший аналог. Архіватори також можна скачати з інтернету. Розпакуйте архів в будь-яку папку.
3
Після розпакування у вас буде драйвер. Отже, можна почати установку. Для установки багатьох драйвер ов принтер повинен бути підключений до комп'ютера. Підключіть пристрій до ПК, потім включите комп'ютер в електромережу. Також необхідно включити сам принтер.
4
Для запуску установки драйвер ов слід двічі клікнути лівою кнопкою мишки по виконуваного файлу (файл з розширенням Exe). На деяких операційних системах ім'я розширення файлу може не відображатися. Тому шукайте файл під ім'ям Setup або AutoRun. Це і є виконувані файли, за допомогою яких можна запустити процес установки драйвер а.
5
Далі все досить просто. Безпосередньо сам процес встановлення нічим не відрізняється від установки драйвер а с диска . Просто керуючись підказками «Майстра», встановіть драйвер. Як правило, в кінці установки вам буде запропоновано роздрукувати пробну сторінку. Також в деяких випадках може знадобитися перезавантаження комп'ютера.
6
Якщо у вас стара модель принтера , і вам не вдалося знайти до неї драйвер а, то вийти з ситуації можна таким способом. Скачайте з інтернету універсальний драйвер для принтера . Він являє собою програмне забезпечення друкувального пристрою з набором основних функцій. Процес установки універсального драйвер а нічим не відрізняється.