Як продати старовинні гроші.

Старовинні гроші , особливо монети, є величезною цінністю для колекціонерів. Однак досить часто деякий кількість вийшли з ужитку грошей зберігається у людей не цікавляться колекціонуванням. Кращий спосіб їх використання - продаж. При цьому існує ймовірність отримання за такий товар досить великої суми.
Вам знадобиться
  • - старовинні монети і купюри
Інструкція
1
Пошукайте в своєму місті клуб нумізматів. Досить часто такі клуби можна зустріти у великих містах. Прийдіть і запропонуйте свій товар збираються там людям. Завдяки цим діям у вас з'явиться великий шанс збути різні старовинні гроші . Однак щоб не стати жертвою обману, заздалегідь дізнайтеся приблизну ціну всіх наявних у вас монет і купюр.
2
Скористайтеся ресурсами інтернету. В мережі існує велика кількість аукціонів старовинних монет і паперових грошей (http://www.molotok.ru/48393_monety_.html; http://oho.ru/good/252; http://coins.ebay.com/). Зареєструйтесь там і помістіть інформацію про свій товар, досить часто необхідно викласти фото або скан грошей. Ціну за кожну монету (банкноту) продавець виставляє самостійно. Щоб зорієнтуватися в ціні, скористайтесь каталогом старовинних монет (наприклад, http://www.arcamax.ru/) або допомогою оцінювача.
3
В мережі можна зустріти кілька великих форумів, присвячених купівлі, продажу та оцінці старовинних монет (банкнот). Зареєструйтесь на одному з них (наприклад, http://rucoin.ru/forum/; http://numizmat.ru/forum). Завдяки фотографіям наявних у вас грошей, ви зможете абсолютно безкоштовно дізнатися їх реальну вартість, а так же продати монети. Перевагою даного способу продажу старовинних купюр і монет є те, що гроші за них ви отримуєте до відправки товару покупцеві.
4
При наявності певних знань, створіть свій особистий сайт про продаж старовинних грошей. Розмістіть на ньому фото і ціну своїх монет. Зацікавлені покупці знайдуть вас самі.
Зверніть увагу
Нумізматика - історична дисципліна, що вивчає старовинні монети, а боністика - старовинні паперові гроші.
Корисна порада
Паперові старовинні гроші зберігати досить складно з тієї причини, що їх матеріал схильний до руйнування. Щоб захистити банкноти, розкладіть їх в міцні канцелярські файли або спеціальні аркуші, в яких наявні осередки для паперових купюр. Чистите старовинні монети в мильній воді. Не допускайте тертя. Срібні монети можна помістити в 10% -ий розчин нашатирного спирту.