Як скласти гарантійний талон.

Імпортери та виробники повинні надавати гарантію на свій товар. Проте вони не завжди знають особливості сервісного обслуговування і часом не приділяють йому належної уваги. А розробка макету гарантійного талона дуже важлива як для продавця, так і для покупця.
Вам знадобиться
  • - макет гарантійного талона
Інструкція
1
Гарантійний талон складається з головної частини, частини для відміток гарантійного центру та відривних купонів. Розмістіть на лицьовій стороні основної частини напис «Гарантійний талон» і під нею - назва, модель і серійний номер виробу, виробника та імпортера, дату продажу і термін гарантії. Вкажіть, де проданий товар (назва місця, адреса, телефон), дайте координати гарантійній майстерні і схему проїзду до неї. Залиште місце для печатки продавця.
2
На зворотному боці помістіть правила гарантійного обслуговування (умови гарантії або гарантійні зобов'язання).
3
Поле для даних з сервісного центру розташуйте поруч з відривними купонами на лицьовій стороні і розділіть на блоки згідно числу купонів. Тут помістіть напис «Відмітки сервіс-центру». Під нею будуть знаходитися дати прийому і видачі, особливі відмітки і друк гарантійного центру.
4
На лицьовій стороні купона поставте напис «Заповнюється продавцем», назва, модель і серійний номер речі, номер купона і дату продажу. Тут же має бути місце для печатки продавця. На зворотному боці купона поставте напис «Заповнюється сервісним центром». Тут буде дата прийому в ремонт і закінчення роботи, підпис приймальника і майстри, ПІБ, адреса і телефон покупця, заявлений дефект і опис знайдених недоліків. Тут також має бути місце для печатки гарантійній майстерні.
5
В гарантійної ситуації відрізний купон залишається у сервісної організації, а основний талон - у покупця (як свідчення права власності на річ). На талоні ставиться відмітка про прийом товару в ремонт. Найменування імпортера дуже важливо для сервісного центру; необхідно знати, чий товар принесли в ремонт. Можна випустити фірмові гарантійні талони, що дозволяють точно визначити імпортера (насамперед - по штампу компанії).