Як навчитися радіти.

Людина, що радується життю, безсумнівно живе набагато цікавіше на відміну від того, хто вічно незадоволений тим, що відбувається або ж просто байдужий, занурений у свої думки. Змінити ставлення до реальності ніколи не пізно, тому вистачить хмурити брови - посміхніться.
Інструкція
1
Вміє радіти життю той, хто живе зараз. Тому перестаньте відкладати життя на майбутнє, постійно планувати і фантазувати. Озирніться навколо, вдихніть свіже повітря, відчуйте себе в часі і просторі, які вас оточують тут і зараз. Ви живете в дану секунду і повинні радіти саме їй.
2
Цінуйте найпростіші моменти. Речі, які ви робите на автоматі, наприклад, снідаєте, робіть більш усвідомлено і не бійтеся вносити нове. Наприклад, сніданок може стати прекрасним початком дня, який подарує вам позитивний і радісний настрій. Прикрасьте стіл різнокольоровими серветками, приготуйте яєчню у формі забавної пики, включите улюблену музику. Коли ви побачите красу і особливість в простих речах, ви навчитеся їм радіти.
3
Придивіться до дітей і до того, як вони щиро вміють радіти життю. Їх тішить практично все: будь-яка погода на вулиці, адже взимку можна ліпити сніговиків, а восени в дощ - шльопати по калюжах; посмішки людей, падають листя і бігає собачка в парку. Це відбувається від того, що вони відкриті і не навантажені проблемами, діти - чисті. Пограйте з ними, подивіться на світ їхніми очима, і повірте, ви побачите багато цікавого.
4
Знайдіть собі хоча б одне заняття, яке обов'язково буде приносити вам радість навіть при одній думці про нього. Особливо це важливо, коли на роботі і в особистому житті не ладиться. Займаючись улюбленою справою, ви повинні відчувати себе частиною чогось великого і важливого, це буде надихати вас і дарувати нові життєві сили.
5
Полюбіть себе, радійте собі, своєму тілу, своїм вмінням, нарешті, тому, що вам випало щастя жити зараз на цій планеті. Милуйтеся собою, робіть собі приємно. Уникайте негативних емоцій і вчинків. У розвитку любові до себе і до світу вам допоможе заняття йогою і медитацією.
6
Шукайте позитивні моменти у всьому. Якщо трапилася неприємна ситуація, постарайтеся побачити світлу сторону і порадіти їй. Наприклад, ваш близький потрапив в автомобільну аварію, ви засмучені, але постарайтеся щиро радіти тому, що ваш дорогий людина залишилася живою.
7
У вас є цілі, бажання і мрії, тому не зупиняйтеся і йдіть до них. Але робіть це так, щоб сам по собі процес досягнення був приємним і цінним, і коли ви прийдете на черговий Олімп, у вас не буде позаду напружених темних днів, а будуть такі ж яскраві і сонячні, як і день торжества.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NIz0d4EnWYI
Людина створена для щастя, однак чи багато людей відчувають себе по-справжньому щасливими і задоволеними власним життям? У кожному великій справі, починати потрібно з малого: щоб стати щасливим, треба навчитися радіти кожному дню .
Інструкція
1
Почніть день з посмішки. Згадайте, коли маленький чоловічок з'являється на світ, він здивованими очима дивиться навколо себе і посміхається, вітаючи цей світ. Прокинувшись вранці, не поспішайте встати і зайнятися ранковими справи. Замість цього потягніться в ліжку і посміхніться собі і світу навколо вас. Протягом дня намагайтеся частіше посміхатися, може спочатку це буде кілька примусу, але незабаром ви звикнете до цього і почнете помічати, що навколишній світ став змінюватися і наповнюватися яскравими фарбами життя.
2
Протягом дня знайдіть для себе привід для радості. Не треба чекати якихось особливих подій, достатньо гарної погоди, красивого квітки або посмішки перехожого. Цінуйте те, що у вас є, і тоді ви отримаєте набагато більше, ніж очікуєте.
3
Задайте собі питання про те, як зробити день незабутнім? Виконана в цьому напрямку робота дозволить вам не тільки корисно і цікаво провести день, а й випробувати радість.
4
Ставте протягом дня або декількох днів невеликі цілі, приклавши зусилля до реалізації яких, ви отримаєте задоволення і радість.
5
В кожному події подію звертайте увагу на позитивні сторони. «Немає лиха без добра» - старовинна приказка як ніколи підходить в цьому випадку.
6
Хороший спосіб наповнити життя радістю - зайнятися творчою діяльністю. Задумайтесь, може ви давно хотіли навчитися малювати пейзажі? Саме час здійснити мрію.
7
Протягом дня, для підняття настрою, згадуйте щасливі моменти свого життя. Це може бути ваше весілля, випускний, сміх вашої дитини або момент власного успіху - у кожного з нас є спогади, які безвідмовно працюють в такій ситуації.
8
Нарешті, якщо відразу навчитися радіти кожному дню не вдалося, не варто загострювати на цьому увагу, краще подумайте: «Так, сьогодні це не вийшло, але я неодмінно досягну цього завтра». Ви неодмінно зможете це зробити, будьте впевнені.