Як дізнатися свій УВП icq. Як дізнатися свій uin в асьці.

Кілька років тому медики і психологи з США зійшлися на думці, що до списку діагнозів потрібно додати ще один: password fatigue, буквально «стомлення від паролів». Дійсно, щоб запам'ятати всі цифри паролів, логінів, уінов потрібна добре розвинена пам'ять. Однак і запам'ятовувати їх все не завжди обов'язково, адже в будь-якому ресурсі знайдеться своя підказка.
Вам знадобиться
  • - Чинний аккаунт ICQ;
  • - інформація про дані користувача;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашому комп'ютері налаштований доступ в інтернет і ви пам'ятаєте реєстраційні дані, введені в систему ICQ. До реєстраційних даних належать електронну адресу або номер мобільного телефону.
2
Відкрийте використовуваний вами браузер, введіть в адресний рядок icq.com і натисніть кнопку Enter. Таким чином ви потрапите на головну сторінку офіційного сайту сервісу ICQ.
3
На головній сторінці сайту розташована помітна кнопка «Забули пароль? Дізнайтеся про те, як швидко і легко відновити свій пароль ». Вам слід натиснути на неї для переходу на сторінку відновлення даних.
4
Ви потрапили на сторінку відновлення даних. UIN (Universal Identification Number) - унікальний для кожного облікового запису номер, що складається з 5-9 арабських цифр. Цей номер присвоюється облікового запису при первинній реєстрації користувача в системі, після чого, в парі з паролем, може використовуватися для аутентифікації в системі. Відновити його можна, ввівши в спеціальну форму інші ваші дані - номер мобільного телефону або електронну адресу. Не забудьте також правильно ввести в сусіднє поле п'ять випадкових цифр, це необхідно для захисту від спеціальних автоматизованих програм.
5
Якщо ви скористалися формою відновлення UIN, на ваш мобільний телефон або електронну поштову скриньку прийдуть дані з необхідною вам інформацією. Для кожного облікового запису служба ICQ зберігає псевдонім, адресу електронної пошти, публічну інформацію, (ім'я, прізвище, список захоплень і так далі), аватар, список контактів, статус присутності і додатковий інформаційний статус.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T6OoBfrL_lw
Зверніть увагу
Аккаунт ICQ не може бути видалений із системи, хоча така можливість існувала до 2002 року.