Як виправити час.

Панель завдань на «Робочому столі» допомагає прискорити обіг користувача до різних ресурсів комп'ютера. Крім того, вона досить інформативна. Розробники передбачили безліч потреб, які можуть виникнути в процесі роботи. Поряд з іншими значками в області повідомлень на панелі задач знаходяться годинник. Якщо вони працюють не так, як хотілося б, виправити відображення часу можна за кілька кроків.
Інструкція
1
Якщо ви не бачите годинник на панелі завдань, налаштуйте їх відображення. Через меню «Пуск» викличте «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Панель завдань і меню Пуск». Інший спосіб: клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці панелі завдань і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно.
2
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Панель завдань» і встановіть маркер в поле «Відображати годинник» в групі «Область повідомлень». Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, і закрийте вікно властивостей панелі задач, натиснувши на кнопку ОК або значок [х] у правому верхньому кутку вікна.
3
Викличте компонент «Дата і час ». Для цього клікніть двічі лівою кнопкою миші по значку годин в області повідомлень на панелі задач. Інший варіант: через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і виберіть у категорії «Дата, час , мова і регіональні стандарти» значок «Дата і час », клікнувши по ньому лівою кнопкою миші.
4
Щоб виправити час , відображеними на циферблаті, в вікні «Властивості: Дата і час » відкрийте вкладку «Дата і час » . У правій частині вікна виділіть, якшо двічі лівою кнопкою миші, поле годин, хвилин або секунд і введіть потрібне вам значення. Натисніть на кнопку «Застосувати».
5
Щоб годинник на вашому комп'ютері звірялися з тим часом, який відображається в інтернеті, перейдіть на вкладку «Час Інтернету». В поле «Виконувати синхронізацію з сервером часу в Інтернеті» встановіть маркер. Виберіть сервер, з часом якого повинен звірятися ваш комп'ютер, і натисніть на кнопку «Оновити зараз».
6
Дочекайтеся завершення операції по синхронізації. Якщо вона пройшла успішно, раз в тиждень час на годиннику вашого комп'ютера буде звірятися з часом в інтернеті. Синхронізація можлива тільки в тих випадках, коли ваш комп'ютер підключений до мережі інтернет.
7
На вкладці "Часовий пояс" з допомогою списку, що випадає вкажіть свій часовий пояс. Дані в випадаючому списку орієнтовані на GTM (Greenwich Mean Time), тобто на час меридіана, що проходить там, де раніше розташовувалася Гринвичская королівська обсерваторія. Після вибору потрібного часового поясу натисніть на кнопку «Застосувати».
8
На цій же вкладці зверніть увагу на поле «Автоматичний перехід на літній час і назад». Маркер в зазначеному полі дозволяє комп'ютеру самостійно додавати до поточного часу 1:00 (або віднімати його) в певні дні року. Відтоді, як на території Російської Федерації перехід на літній час був скасований, нужда в даній функції відпала. Зніміть маркер з поля і натисніть на кнопку «Застосувати».