Як включити телефон без SIM-карти.

Далеко не всі моделі мобільних телефонів надають можливість доступу до додаткових функцій без SIM- картки. Однак існують різні способи, що дозволяють обійти це обмеження.
Інструкція
1
Щоб увімкнути без SIM- картки телефон Samsung серії X, виконайте наступні дії. Вимкніть телефон, витягніть з нього "сімку", після чого включіть. На екрані висвітиться повідомлення «Вставте SIM-карту». Введіть код # * 5737425 #. З'явиться список з 3 пунктів. Виберіть другий чи третій пункт. Після цього ви зможете відкрити головне меню телефону.
2
Для телефонів виробництва Siemens існує наступний спосіб. Також вийміть SIM-карту, після чого включіть телефон, потім введіть код * # 0606 # і натисніть ліву клавішу (soft key). Після цього ви зможете потрапити в меню телефону.
3
Для того щоб отримати можливість включення без використання SIM- картки телефону Motorola, завантажте на жорсткий диск комп'ютера програму P2K Advanced Editor версії не нижче, ніж 5515. Для скачування відкрийте в інтернет-браузері один із сайтів, присвячених мобільним телефонам Motorola (наприклад, http://www.motorola-mobile.ru, http://www.motofan.ru і т.п.) і скористайтеся пошуком, щоб знайти необхідну програму. Після завантаження двічі клікніть по викачаного файлу для установки, потім запустіть.
4
Підключіть телефон Motorola до комп'ютера за допомогою відповідного кабелю USB. Один його кінець підключіть до мобільного пристрою, а інший до USB-роз'єму системного блоку. В меню програми P2K Advanced Editor виберіть «Функції телефону» -> «Функції SEEM» -> «Функції SEEM 4A». Знайдіть в стовпці «Біт» значення 616, йому повинна відповідати рядок sim_enabled_phone. Після цього натисніть на кнопку «Читати з телефону». У стовпці «Робоче DEC» для знайденого 616 біта вкажіть значення 0. Потім натисніть на кнопку «Зберегти в телефон». Перезавантажте мобільний пристрій для вступу змін в силу. Тепер ви можете включити телефон Motorola без SIM- картки.