Як змінити мову повідомлення.

Мова введення повідомлень в різних телефонах може налаштовуватися різним чином. Більшість сучасних пристроїв підтримують зміну мови повідомлення вже при наборі в меню редагування тексту.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - інструкція до нього.
Інструкція
1
Якщо у вас звичайний телефон, зайдіть в його загальні настройки і вкажіть в мовних параметрах потрібні налаштування введення повідомлень, надалі змінити цей пункт ви зможете тільки з даного меню. Зазвичай це відноситься до телефонів старих моделей.
2
В меню введення тексту смс повідомлення виберіть пункт «Опції введення» і потім «Змінити мову введення повідомлень». Надалі для перемикання користуйтеся тією ж схемою. Зверніть увагу, що запуск даного меню може здійснюватися за допомогою кнопок швидкого доступу, що також характерно для деяких старих моделей мобільних пристроїв.
3
Набираючи повідомлення в меню телефону Самсунг, натисніть кнопку із зображенням решітки або зірочки - ці кнопки відповідають за зміну мови введення, а також за зміни режиму написання рядкових і заголовних букв, активації Т9 та інші настройки, залежно від моделі телефону . Те ж саме характерно для звичайних телефонів Nokia, Voxtel, Sony Ericsson і так далі.
4
Якщо у вашому телефоні Nokia QWERTY-клавіатура, скористайтеся комбінацією кнопок вгору і кнопки з піктограмою введення символів і включення блютус-з'єднання, при цьому зверніть увагу, що кнопку зі стрілкою потрібно натискати трохи раніше. У меню, встановіть позначку на потрібному вам мовою вводу. Також ви можете скористатися функціями введення і там же встановити додаткові параметри для введення тексту.
5
Аналогічно перемкніть мову введення повідомлень в смартфоні Samsung з QWERTY-клавіатурою. Також для деяких подібних телефонів працює поєднання кнопки Ctrl з іншими системними клавішами. Для перегляду цих комбінацій ви можете прочитати огляд функцій вашого телефону в інтернеті, а також уважно ознайомитися з інструкцією до вашого мобільного пристрою, яка поставляється в обов'язковій комплектації.
Зверніть увагу
Вимикайте технологію T9 при частій зміні мов.
Корисна порада
Вивчіть функції вашого телефону перед початком його експлуатації.