Як наповнити життя змістом.

Для людини пошук сенсу в своєму житті стає природною справою. Хтось замислюється про це в юності, а хтось в більш зрілому віці. Однак не варто шукати сенс у тому, що не залежить від самої людини, або якщо і залежить, то лише частково.
Інструкція
1
Перестаньте постійно думати про сенс життя, інакше подібні пошуки можуть дещо затягнутися. Спробуйте переключитися на практичне застосування своїх здібностей і вмінь. Сприймайте навколишню дійсність як даність, а якщо вам щось і не подобається в світі, то це не повинно викликати негативних емоцій, образи чи агресії.
2
Будь-яку життєву неприємність сприймайте як урок. Якщо ви зможете отримати користь навіть від негативних подій, то подібний досвід допоможе уникнути помилок надалі, а наповнити сенсом і яскравими фарбами своє існування стане легше.
3
Визначте свої життєві пріоритети і намітьте мети. Не потрібно відразу ставити перед собою важкі завдання. Напишіть на листку паперу свою найважливішу мету і намітьте кілька етапів її виконання. Не відступайте, якщо щось не виходить, твердо крокуйте до намічених цілей. По досягненні результату позначте нові напрямки у вашій діяльності.
4
Не нехтуйте своїм професійним розвитком і самореалізацією. Життя буде завжди наповнена сенсом , якщо людина йде вгору по кар'єрних сходах. Працьовита людина ніколи не стане вважати, що його життя порожня і нікчемна, у нього на подібні думки просто немає часу.
5
Якщо важко сконцентруватися на життєвих цілях, то зверніться до духовної сторони життя. Сходіть до церкви, поміркуйте, покайтеся. Спробуйте самі з'ясувати, що саме служить причиною вашого неспокійного стану. Не поспішайте, поміркуйте над своїм життям, постарайтеся визначити, що саме заважає вам самореалізуватися, чого вам не вистачає, що ви бажаєте отримати в подальшому.
6
Для кожної людини сенс життя бачиться по-різному. Якщо для вас головне - сім'я, то любите своїх близьких, прагнете до повної гармонії у відносинах між усіма членами родини. Любіть себе і всіх навколишніх вас людей, робіть добро. Іноді навіть незначний безкорисливий і добрий вчинок допоможе заповнити життя сенсом , переверне всі уявлення про навколишній світ. Не робіть підлості, вони руйнують душу. Живіть в повній гармонії з самим собою та розважайся!