Як встановлювати автомагнітоли Sony. Як підключити автомагнітолу sony.

Автомагнітоли Sony є досить якісним продуктом. Однак не завжди хочеться оплачувати послуги фахівця для установки нової аудіосистеми в автомобіль. Дану роботу можна провести самостійно.
Вам знадобиться
  • - ізоляційна стрічка;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Перевірте розташування полярностей перед тим, як будете підключати аудіосистему до акумулятора. Це потрібно для того, щоб уникнути неприємних ситуацій, пов'язаних з погіршенням якості звучання, або виходом з ладу нової автомагнітоли. При дотриманні полюсів ви отримаєте найбільш оптимальну потужність звучання.
2
Оберіть спосіб підключення автомагнітоли. Один із способів - це підключення через прикурювач автомобіля, а другий - підключення за допомогою замка запалювання. Враховуйте, що плюсовій роз'єм вашого проводу обов'язково повинен бути багатожильним і мідним. Рекомендована довжина даного проводу повинна бути максимально короткою, а перетин не менше 4 міліметрів.
3
Підключіть до автомагнітоли всі наявні в машині колонки, перш ніж приступати до з'єднання акустичної системи з джерелами електроживлення. Фахівці рекомендують користуватися в цьому випадку спеціалізованими акустичними проводами, які стоять трохи вище звичайних, але відрізняються високою якістю.
4
Проведіть підключення автомагнітоли до антени вашої машини. Для цього є спеціальний синій (біло-синій) провід. При цьому дії врахуйте, що не можна використовувати споживач енергії більше 300 мА.
5
Встановіть додатковий запобіжник на відстані 40-50 сантиметрів від клеми з позитивним зарядом (+) акумулятора. Запобіжник захистить магнітолу від зламів і перегріву. Провід, який ви будете використовувати в цьому випадку, повинен бути добре ізольований, щоб у разі контакту з мінусовою клемою він не з'явився причиною появи іскри і виникнення пожежонебезпечної ситуації. Мінусовій провід підключайте на близькій відстані від споживачів електроенергії, ні в якому разі не вдаючись до всіляких видів скрутки. Прикріпіть рамку автомагнітоли до панелі консолі автомобіля.
Корисна порада
Проводьте всі операції по установці автомагнітоли Sony тільки в тій послідовності, яка була описана вище.