Чому інтернет працює повільно.

Незважаючи на широко поширену думку про те, що в неякісній роботі інтернету винен провайдер, багато користувачів самі створюють собі подібну проблему. Це обумовлено великим числом факторів.
Інструкція
1
Досить часто причиною повільної прогрузкі web-сторінок може послужити сам комп'ютер. Порівняно старі, а значить - слабкі комп'ютери нездатні обробляти велику кількість операцій. Іноді слабкий процесор і вбудована відеокарта просто не здатні швидко обробити надходить. Через це створюється відчуття, що ви працюєте з неякісним інтернет-каналом.
2
Найчастіше подібні уповільнення з'єднання виникає через велику кількість непотрібних фонових процесів. Цей фактор також впливає на загальну продуктивність комп'ютера. Певна група програм у процесі установки інтегрує файли в меню автозавантаження. Це призводить до того, що багато з них запускаються при включенні комп'ютера. Якщо ці програми використовують з'єднання з інтернетом для виконання різних операцій, то це може істотно забити загальний канал.
3
Дана проблема зазвичай вирішується чищенням меню автозавантаження. Наберіть в меню «Виконати» команду msconfig, перейдіть до вкладці «Автозавантаження» і зніміть галочку з невикористовуваних постійно утиліти.
4
Навіть ті програми, які користувач постійно використовує, здатні «засмітити» інтернет-канал. До таких додатків відносяться різні менеджери закачувань, наприклад uTorrent. Відключайте їх, коли хочете забезпечити високу швидкість доступу до мережі.
5
Низька якість використовуваного обладнання може вплинути на швидкість з'єднання з інтернетом. Багато підключають кілька комп'ютерів і ноутбуків до порівняно слабким моделям маршрутизаторів. Природно, це призводить до того, що канал ділиться між зазначеними пристроями. Якщо маршрутизатор не справляється з навантаженням, то в мережі можуть виникати певні затримки з передачею даних.
6
Природно, проблеми можуть бути викликані і збоєм в роботі обладнання провайдера, в такому випадку краще звертатися в технічну підтримку певної фірми.