Чому болить спина.

З такою проблемою, як болі в спині, хоча б раз у житті стикався практично кожна людина. Причини їх можуть бути різноманітними. Тому перед тим як шукати шляхи виходу з даної ситуації, необхідно розібратися з передумовами, супутніми хворобливих відчуттів.
Інструкція
1
Відповідей на питання про те, чому болить спина , може бути безліч. Найбільш безневинний варіант стосується відсутності фізичних навантажень, коли пасивний спосіб життя веде до того, що м'язовий корсет атрофується і найменші навантаження ведуть до того, що незвичні до них м'язи реагують болем. З цим синдромом найчастіше стикаються у весняно-літній період, коли після зимового відпочинку на дивані спроба скопати грядку під квіти або ж звичайна гра в м'яч на природі обертається болісними відчуттями в області спини, що тривають декілька днів.
2
Набагато гірше, коли біль у спині є симптомом одного з численних захворювань. В цьому випадку з гострою, що триває не більше 4-6 тижнів, вона переростає в хронічну. В першу чергу хворобливі відчуття провокують захворювання хребта: протрузии дисків, остеохондроз, грижа міжхребцевих дисків, хвороби м'язів хребта.
3
У тих випадках, коли причиною болів є деформація міжхребцевих дисків, допомогти може тільки медикаментозне лікування. Пов'язано це з передчасним зношуванням диска, що відбувається через підвищену навантаження на спину. Це може бути підйом вантажів, зайва вага, вік, так як після 30 дисковий ядро руйнується з причини зневоднення і зменшення амортизаційних властивостей диска. Біль іде в нервові закінчення, тому негативні відчуття можуть виникати не тільки в області спини, а й віддавати в ноги.
4
Остеопороз, провокуючий болю в спині, пов'язаний з недоліком кальцію, через що руйнується сам хребет. Щоб профілактувати дане захворювання, часто є віковим, необхідно харчуватися збалансовано, а після 50 приймати комплекс вітамінів, що містять кальцій.
5
Коли турбує спина , не варто займатися самолікуванням. Найкраще пройти комплексне обстеження, так як іноді болю в спині можуть свідчити про захворювання в області статевої сфери. При вагітності вони також зустрічаються досить часто, виникаючи через розтягнення зв'язок і зростаючою на них навантаження. Допомогти з діагностикою може тільки лікар.