Як перевести квадратні метри в квадратні кілометри.

Щоб мати можливість вказувати розмір якого-небудь обмеженого ділянки площині, математики ввели визначення «площі поверхні». Для кількісного вираження цієї характеристики в різний час і в різних країнах застосовувалися відрізняються одиниці. Сьогодні більшість країн використовують рекомендовані в міжнародній системі СІ одиниці вимірювання площі - квадратні метри і кратні їм величини, включаючи квадратні кіло метри .
Інструкція
1
Делите отриману в результаті вимірювання в квадратних метрах величину поверхні на мільйон, щоб перевести це значення в квадратні кіло метри . Цей коефіцієнт перекладу випливає безпосередньо з назви одиниці виміру - «квадратний кілометр». Приставка «кіло» в системі СІ використовується для позначення тисячократного збільшення вихідної одиниці - саме це слово походить від грецького визначення тисячі. А слово «квадратний» вказує на те, що цю тисячу слід звести в другу ступінь, тобто помножити на саму себе. Тисяча, зведена в квадрат, дасть в результаті одиницю з шістьма нулями - мільйон.
2
Перенесіть десяткову кому у вихідній величині на шість розрядів вліво, щоб перевести квадратні метри в квадратні кіло метри . Ця операція навіть не вимагає проводити яких-небудь обчислень.
3
Якщо є труднощі з перерахунком, то скористайтеся онлайн-калькуляторами для конвертації одиниць виміру площі - їх в інтернеті можна знайти багато. Наприклад, перейдіть на сторінку http://convertworld.com/ru/ploshhad/Квадратные+метры.html, в поле під написом «Я хочу перевести» вкажіть вихідну величину в метрах. У випадаючому списку поряд з цим полем «квадратні метри » обрані за замовчуванням, а в наступному випадаючому списку вкажіть потрібну вам точність результату конвертації. Відразу після цього навпроти напису «Кілометр квадратний» ви побачите еквівалент вихідної величини, виражений у квадратних кілометрах.
4
Пошукові системи теж вміють конвертувати одиниці виміру площі. Завантажте, наприклад, головну сторінку пошуковика Google і введіть відповідний запит. Скажімо, якщо потрібно перевести 1587 м ?, то запит може виглядати так: «1587 квадратних метрів в квадратні кіло метри ». Калькулятор Google справить перерахунок і відобразить результат: «1587 (кв. Метрів) = 0.001587 кв. кілометр ».